Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon gáz ha lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha lefeküdtem a barátnőm bátyjával? 20F

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
na mindegy úgyis szakítok vele, így nem kell titkolni többé hogy rég nem miatta vagyok ott hanem ő csak alibinek kellett hogy a bátyja közelében lehessek.
2021. márc. 14. 19:29
 12/37 Metionin ***** válasza:
90%
De miért nem mentél rá egyből a bátyjára?
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz legyen gerinced, hogy előbb szakítasz vele, és csak utána fekszel le a bátyjával.
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%
Ez gusztustalan. #11
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

"De miért nem mentél rá egyből a bátyjára?"


mert amikor megismertem még azt se tudtam hogy a bátyja a világon van.

2021. márc. 14. 19:32
 16/37 anonim ***** válasza:
88%

A szülei helyében többet be nem engednélek a lakásba. De még a bátyót is megkérném, hogy álljon a saját lábára, gondolom már felnőtt ember.

Ne haragudjatok, de így kib@szni szegény lánnyal és neked még lenne pofád ezekután oda járni? A bátyónak meg a húga szemébe nézni? Hát, ez egy fertő.

2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Metionin ***** válasza:
86%
Ja, hát akkor is gerincesebb lett volna a lánnyal szakítani amikor láttad hogy a bátyja esélyesebb. Tud fura lenni ha valaki először jár valakivel, aztán annak a tesójával jár de még mindig tisztességesebb előbb lezárni az ügyet az előző párral mielőtt új kapcsolatba kezd az ember.
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%
Igen, rohadt gáz. Egy patkány vagy és a barátnőd bátyja is. Eszembe nem jutna a testvérem párjára nyomulni és fordítva se jutna eszembe, hogy a testvérem párjára nyomuljak. Te meg még megkérdezed, hogy gáz-e? Hát nem sok agyad van. És nem azért gáz, mert biszexuális vagy, hanem mert megcsaltad a párod.
2021. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
91%
Köpj egyet és állj alá kérdező. Ennyit érsz emberileg.
2021. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
és azt nem is mondtam hogy mellette még összejöttem egy harmadik valakivel is, és erről a másik kettő se tud.
2021. márc. 14. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!