Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőktől, férfiaktól is kérdezem...

Nőktől, férfiaktól is kérdezem, minden korosztálytól, hogy mi a véleményetek arról, ha egy barátotok lefekszik az exetekkel, vagy akikkel már te is lefeküdtél? Kort kérek szépen, illetve nemet is.

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha már nincs egyáltalán szándékom az exem felé, és nem köt hozzá semmilyen érzelmi szál, akkor nekem tök mindegy mit csinál vele.


Pl. a legelső legnagyobb szerelmemmel most már azt csinál vele aki amit akar.


Viszont volt egy legutóbbi lány akivel együtt sem voltam, csak ismerkedtünk. Nem voltam szerelmes sem belé, csak szimpatikus volt és a legnormálisabb akivel valaha találkoztam. Na nála be akart próbálkozni egy barátom, akiről tudom, hogy csak arra kellett volna neki. Hiába nagyon jó barátom, megmondtam neki, hogy ne haragudj, de nem szeretném ha bármit is csinálnál vele.


Változó, emberfüggő a dolog szerintem.


21/F

2020. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi lett, mit tett a barátod?
2020. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van egy nagyon nagy szerelmem, es a baratnom ossze jott vele, amikor meg nem vagyok tul rajta. Kozolte, hogy nem erek neki annyit, hogy lemondjon rola miattam. Kb 1 honapig tartott naluk a dolog, a csaj ledig ujra baratkozna velem...Egyetlen baratnom, de en mar nem vagyok vele kepes egy legterben lenni.

Es a kerdesem azert tettem fel, mert anyukam szerint nyugodtan szoba allhatnek vele, hiszen ez csak szex, es mar nekem semmi kozom nincsen a pasihoz. Es hogy ez mast nem erdekelne ennyire, csak engem.

De szerintem akkor is undorito, hogy ezt megcsinalta. Az lehet, hogy mas baratnok oda vissza adogatjak a pasijaikat, de en nem akarok osztozni az exeimen baratnokkel. Igy is ugy is tudjak tolem, hogy mekkora a farkuk 😀 Na jo, nem, de altalaban a csajok kibeszelik.

Na es arra voltam kivancsi, hogy a baratnok exei meddig tabuk, hany eves korosztalyig. Azt veszem eszre olyan 20 eves korig tabu. (En 25 vagyok) 25-50ig meg mar egyaltalan nem erdekli a masikat....Pedig szerintem igen is kene. Mondjuk oke, tobb ido telik el egy egy szakitas utan...

2020. dec. 15. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!