Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, nonapra egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nonapra egy nagy csokor voros rozsat vennetek csaladtagnak, rokonnak is vagy csak a parotoknak, szerelmeteknek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem tartok nőnapot. Senki nem kap semmit.
2021. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

En sem vettem semmi virágot.

Nalunk kocsilecserélés volt, azt ossza be házassagi évforduló, nőnap, névnapra (2héten belül van ezek neki)

2021. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Nálunk az a szokás, hogy a feleség/barátnő/lánygyermek kap szebb virágot, finomabb csokit és a férfiak lejárják a többi női rokont egy szál szegfűvel vagy csokival a kisebbeknek. És viszont is, persze.
2021. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Családtagoknak fehér rózsa vagy tulipán , esetleg valami cserepes virág.
2021. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy lany kapott gyonyoruen becsomagolt 5 szal piros rozsat es szives macit, ha nem csaladtagtol kapta, akkor elszalna a feltekenysegem, mert az en parom kulfoldon van, s tudnam hogy mas ferfi van kepben.
2021. márc. 11. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
egy lány kapta, a te párod meg külföldön van? he?
2021. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak feltekeny vagyok, hirbe hoztak oket egy ket honapja, de egyebb alapja nincs es korkulonbseg nagy. A lanynak van valakije, a paromtol biztos nem kapott volna most nonapra semmit. Es ha nem csaladtag vesz egy csokor rozsat, akkor megnyugodhatok vegre
2021. márc. 11. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
A páromnak s még két nőnek vettem virágot.
2021. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
ja így már értem. akkor szerintem megnyugodhatsz. bár külföldről is lehet telefonon intézni futárral virágcsokrot, de ez mellékes:D
2021. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ah o nem az a tipus :) de ha szerinted ilyet nem csaladtag ad, akkor megnyugtato
2021. márc. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!