Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, kaptatok már 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már 25 szálas vörös rózsa csokrot? Vagy annál nagyobbat, 50, 100 szálas csokor. Mit szóltatok hozzá? Ha még nem kaptatok, örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Egy jó vibrátornak jobban.
2021. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Sztem full fassag. Egy csomo penzbe kerul es a gesztust egy is kifejezi. A tobbi csak rongyrazas
2021. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hogyha van rá keret, akkor örülnék a 100 csokrosnak is, ha meg nem lenne, akkor az 1 szálasnak is örülnék. :)
2021. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Fura a kérdés...

Ha azt kérdezed "örülnek-e neki" akkor nagyra ertekelnem a gesztust és tetszene hogy gondol rám. De ha az a kerdés, hogy vagyom-e ra akkor nem, sőt en a vagott virágot nem is szeretem meg felesleges pénzpazarlasnak tartom. Sokkal jobban örülök egy olyan ajándeknak ami meg nincs a háztartasban és gyakorlati haszna van, mint valaminek amit hamarosan ki kell dobni és addig is csak nézni meg szagolni lehet.

Egyébként szerencsére nem kaptam ilyen ajándekot férfitól, miközben volt köztünk valami.

2021. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de nem is akarok. Pocsékolásnak tartanám, magát a dolgot egy szál is kifejezi, ha meg meg lehet tenni, akkor inkább valami élményre kéne költeni azt a pénzt.
2021. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem.

Nem különösebben hoz lázba a vágott virág. Nem vagyok álszent, szeretek ajándékot kapni. De ennek pont semmi értelme, de legalább biztos drága. Mennyi király ajándék is lehetne rózsa helyett abból a pénzből... Kb ezt gondolnám ha kapnék.

2021. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is vágyom rá.

Nekem a barátom egy cserepes orchideát ad (kedvenc virágom), ami (szerintem) szebb, mint a rózsa és mivel nem vágott, tovább is él.

2021. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem kaptam, de a többiekkel ellentétben én örülnék neki, mert ez azt jelentené, hogy valakinek fontos vagyok.
2021. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem kaptam, de nem örülnék. Általában ha egy pasi kapcsolatban ilyet ad, vaj van a füle mögött; ha meg ismerkedéskor adja, akkora túlzás: meg akar vele vásárolni. Először nagyon örülnék, aztán rájönnék, hogy lekötelezett és elkezdenék kifele kapálózni az ismerkedésből.
2021. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy hogy ki adja és miért, de úgy általánosságban ezt nagyon nyálasnak tartom, vagy pedig a másik véglet hogy akkora kamu a pasi hogy azért menekülök világgá.
2021. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!