Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a legjobb barátjával?24L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a legjobb barátjával?24L

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, ő 32/F. A legjobb haverja meleg, bár nem vállalja fel de mindenki tudja róla. Nagyon sokat találkoznak, szinte minden hétvégén. Amikor régebben baráti összejövetelek voltak tartva, a páromnak utána mindig herpesze volt de én sosem kaptam el tőle (az egyik meleg ismerősömnek is gyakran herpesze volt, nemtudom van e összefüggés a melegség és a herpesz között). Tavaly nyáron úgy jött haza a párom tőle, hogy volt egy piros folt az alsógatyáján hátul. Azt mondta csak átvisz neki valamit, de több mint 1 óra múlva jött haza. Próbáltam elhitetni magammal hogy ezek jelentéktelen dolgok, de amit 2 hete láttam az volt a hab a tortán. Állítólag baráti összejövetel volt, 6-7en voltak. Én pont arra mentem haza a munkából amerre a meleg haver lakik, és láttam hogy a párom mellette ül a kocsiban. Nem bírtam ki és megálltam én is kocsival. Nem láttam semmit, mert nem akartam hogy észrevegyenek, csak azt láttam amikor ketten mentek a bejárathoz és a párom beült a saját kocsijába és hazament. Elmondtam neki amit láttam, erre azt mondta 3-an voltak és csak elszívtak egy cigit..láttam hogy 2-en voltak és egy cigi nem fél óráig tart szerintem. Nem akarom elhinni hogy ez történik, de minden jel arra utal hogy megcsal vele. Szerintetek is így van?:(
2021. márc. 1. 16:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Utolsó remélem egyszer téged is :)
2021. márc. 1. 17:55
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem van köztük valami, de ezt te is érzed. Milyen egyéb tanácsra vágysz?
2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

#11 Koszonom a jo kivansagot, de tenyleg nem ertem azt a mondatod.

Mit jelent a piros folt?

2021. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem ertem. A herpesz lehet fura, de ha valaki egyszer elkapja onnnantól kezdve időről-időre előjön neki.


Sok időt tölt a legjobb barátjával. Én is sokat vagyok a legjobb baratnőmmel, nagyon bizalmas dolgokat tudunk egymasról, ettől meg egyikünk se leszbi.


Ültek a kocsiban ketten....ebbe mi a b*zis?

2021. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
kalapacsos ember mindent szognek nez. ha benne van a fejedben hogy megcsal, mindent ennek tukreben nezel. ha ennyire aggodsz, nezd meg az uzeneteit
2021. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tőle hogy melyik a jobb. Amikor te szopod vagy ő szop?
2021. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Utolsó ez vicces volt :D

Talán egyszer majd fény derül az igazságra..

2021. márc. 2. 16:48
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

de mi volt a piros folt a gatyájában? Vér? Vagy mire gondolsz? Én sem értem azt a részt teljesen.

Nekem a legjobb haverom meleg volt, és ő volt az aktív fél, ő dugta meg a passzív felet, tehát a fenekébe tette.

Ezt az előző válaszoló sem bunkóságból kérdezte, hanem emiatt.

A merevedési problémák szintén nem jó jelek.


Más van? Mármint ha mondjuk szóba kerül a melegség hogyan reagál? Izgalomba jön a te tested láttán? Kíván? Vagy úgy érzed nincs ott szex közben?

2021. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam hogy vér, bár ez elég morbid utólag visszagondolva.:D

Lehet hogy az előző válaszoló nem bunkóságból kérdezte de nagyon csúnyán fogalmazta meg, ezért volt az én válaszom olyan.

1-2x poénosan rákérdeztem hogy meleg-e, nagyon megsértődött és hetekkel később is szóba hozta hogy mennyire rosszul esett neki. Izgalomba jön, szinte mindig ő kezdeményezi a szexet de nagyon sokszor lelankad közben. Azt mondta vérkeringési probléma miatt van ez a jelenség.

2021. márc. 6. 14:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Azóta nem derült ki valami?
2021. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!