Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak tanácsra lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tanácsra lenne szükségem. Hogyan vészeljem túl a szakítást? Megcsalt a párom és szakított velem. Mit lehet tenni hogy könnyebben túl tegyem magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Nem rég még jót is jövőt terveztünk. Ígyen intenzív volt a kapcsolatunk. Nagyon heves szerelmes. Kacifántos volt a kezdet. Mindketten olyan kapcsolat batyuját hordoztuk magunkkal, ami lelkileg bántalmazó volt. Pont emiatt éreztük azt, hogy a miénk teljesen más. Igaz 4 hónapig tartott csak. Nekem van egy kis gyermekem és mióta az apjával külön menti k lassan 2 éve, ő volt az első férfi akibe bele tudtam szeretni.

Tudom, kevés az idő a kapcsolatból és nem ez lenne a lényege.

Tudom mit érzek, éreztem hogy ő mit érzett. Olyan dolgokat mondott nekem amit én kb az elmúlt 11 évben egy férfi nem mondott így az érzéseiről.

Ezért volna szükségem segítségre, mert ugye az lenne az ésszerű, hogy lezárom, tovább lépek.

Köszönöm a válaszokat előre is 😊



2021. febr. 21. 21:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem szeretnék befordulni, mert tartanom kell magam a gyerekem miatt. Ezért én nehezebben tudom "meggyászolni" a szakítást. Igyekszek lekötni magam majd. Meglepően viszonylag jót aludtam.
2021. febr. 22. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!