Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak tanácsra lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak tanácsra lenne szükségem. Hogyan vészeljem túl a szakítást? Megcsalt a párom és szakított velem. Mit lehet tenni hogy könnyebben túl tegyem magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Nem rég még jót is jövőt terveztünk. Ígyen intenzív volt a kapcsolatunk. Nagyon heves szerelmes. Kacifántos volt a kezdet. Mindketten olyan kapcsolat batyuját hordoztuk magunkkal, ami lelkileg bántalmazó volt. Pont emiatt éreztük azt, hogy a miénk teljesen más. Igaz 4 hónapig tartott csak. Nekem van egy kis gyermekem és mióta az apjával külön menti k lassan 2 éve, ő volt az első férfi akibe bele tudtam szeretni.

Tudom, kevés az idő a kapcsolatból és nem ez lenne a lényege.

Tudom mit érzek, éreztem hogy ő mit érzett. Olyan dolgokat mondott nekem amit én kb az elmúlt 11 évben egy férfi nem mondott így az érzéseiről.

Ezért volna szükségem segítségre, mert ugye az lenne az ésszerű, hogy lezárom, tovább lépek.

Köszönöm a válaszokat előre is 😊



2021. febr. 21. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt hogy viszonylag ilyen hamar szakítottatok? Most próbálj meg inkább a gyermekedre koncentrálni, ők is kevésbé kiegyensúlyozottak ha szüleik azok. A barátok, más emberek társasága ilyenkor mindig sokat segít.
2021. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát elég hosszú lenne leírni az elejétől az egészet. Október óta ment ez a dolog. Decemberben konkrétan leültünk megbeszéltük, hogy igen is szerelem van, legyünk egy pár. Egy városban éltünk, sajnos úgy alakult hogy egy messzebb városba kellett mennie dolgozni, igy csak hétvégente volt itthon. Szinte együtt éltünk már előtte is, de így meg persze pláne. Sokszor mondta hogy nehéz neki nagyon, mert hiányzunk neki nagyon és sokszor hálás volt nekem, többször elmondta, azért mert vagyok neki és mert törődik vele és meg nagyon sok mindent, többször is. Volt egy kisebb vitánk az én elbizonytalanodások miatt. De ezt telefonon pár nappal később meg tudtuk beszélni. Fantasztikus Valentin napunk volt és hétvégénk akkor, ráadásul hármasba voltunk. Most is itthon volt hétvégén. És szombaton nem aludt itthon. Az egyik barátjának család tagja meghalt, mondta hogy ott aludna nála mert szegény nincs jól, én is tudtam hogy nincs jól. Úgy voltam vele, hát jól van, persze kicsit mérges lettem. De másnap reggel hívott, jön majd haza.

Később elég illumináltan közölte elköltözik kell minden cucca. Nem értettem, hiszen eddig az volt hogy bármi van leülünk és beszélünk róla. Elvitte a cuccait. Később hívtam józanabb volt és rákérdeztem. Azt mondta tegnap történt a megcsalás. Hát azt hiszem ennyi. Bocsi hosszú lett.

2021. febr. 21. 21:25
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze a gyermekem az első, csak át kell élnem ezt vagy hogy is mondjam és az ha elnyomom magamban az anyai kötelességek miatt az sem jó hosszú távon, mert egyszer csak kibukik. Azért is említettem meg a gyermekem, hogy tud-e valaki olyan tanácsot adni, ami úgymond gyermek észrevétele nélkül is menne. Tudom este miután elalszik és a többi, de jobb szeretném ha ezek nem elalvás előtt foglalkoztatnának.

És köszönöm a válaszod és várom, hogy ha tudsz még adni jó tanácsokat! 😊

2021. febr. 21. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
B@szki, ennél a pasastól csak jobbat érdemelhetsz. Hazudott, lehet nem is csak ebben és valószínűleg nem gondolta annyira komolyan a kapcsolatot mint te. Vagy csak kalandot keresett. Komolyan mondom, tudom hogy fáj de örülj hogy még hamar megszabadultál tőle.
2021. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez nagyon jól esett. Az a bajom, hogy ilyen kis idő alatt, hogy élhettünk meg ennyi mindent érzelmileg is? Szoktak mondani, hogy em az idő hanem a minőség számít és eddig semmi nem volt. És most nem elég, hogy fel akarom dolgozni, túllépni fejben, persze a szívem most mást mond és pláne értetlenül állok az egész előtt.
2021. febr. 21. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt. Próbáld meg úgy felfogni hogy ez nem a vége valaminek, egy újnak a kezdete. 🙂 Közhelyes, de nálam működik. Sokkal jobbat érdemelsz ennél az embernél. Foglalkozz most a csemetéddel. Olvass sokat, mindegy mit, csak ne gondolkodj túl sokat. Én egy másfél éves kapcsolatot zártam le ma az ex miatt...

Kitartást nekünk! 🤗

2021. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyin szépen köszönöm. Mosolyt tudtál csalni az arcomra kedves vagy. Nagyon sajnálom ami veled történt, tudom hogy nem könnyű.
2021. febr. 21. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha valakinek leírnád a gondolataid, akkor nekem lehet nyugodtan. Max együtt panaszkodunk. 🙂
2021. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szívesen elolvasnám a te problémádat. Nem tudom van-e rá szükséged 😊
2021. febr. 21. 22:49
 10/11 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Örûlj, hogy még idôben kiderûlt, hogy ez a férfi „csalfa“! Ne nézz hàtra, csak elôre! Foglald le magadat pl: sportoljàl rendszeressen, futàs, kerékpàrozàs, talajtorna, jóga, ugràlòkötelezés. Minden jòt!
2021. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!