Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha titeket megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha titeket megcsalt a párotok könnyebben túl tudtok lenni a szakításon?

Figyelt kérdés

Engem átvert, becsapott megalázott és MEGCSALT ÉS ELHAGYOTT AZÉRT A LÁNYÉRT utólag tudtam meg. A kérdésem az, hogy így könnyebb túltenni magunkat a szakításon, hogy ekkora fájdalmat okozott vagy nehezebb??

Mire gondoltok ilyenkor? köszönöm a hasznos válaszokat előre is!


2013. márc. 14. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakításon könnyebben túl vagy gondolom, de nem az egész szituáción. Tehát akinek össze törték a szívét az inkább ilyen eseményen alapul, mert nem csak egy dolog bántja hanem annak sokszorosa. Olyan értelemben vagy túl hogy nem azon morfondírozol hogy hogyan lehetne visszakönyörögni magad vagy beláttatni vele hogy rosszul döntött.
2013. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem egészen, mert ilyenkor az ember most legyen fiú vagy lány nem azon agyal hogyan lehetne visszaszerezni hanem azon hogy hogy lehetett ekkora szemét hogy átvert és megcsalt, és semmibe vett.

Én voltam már ilyen szituban sajnos. 2 éves kapcsolatom volt imádtam a páromat, totál belé voltam zúgva, egyszerűen álom volt vele az életem az biztos mert mindent megkaptam tőle. Csak ő ez a nagy nőcsábász volt mindig is, és ő más lányokkal is ismerkedett annak ellenére hogy velem volt együtt, és ugye volt hogy kavart velük, nekik is adott ezt azt, amit tőlük kapott azt nekem adta oda, utólag tudtam meg. És volt olyan időszaka is amikor rajtam kívül még két lánnyal volt kapcsolatban. De lebukott mert egyszer egy vonatra szálltunk fel, ő 2 várossal előbb szállt fel mint én, és ugye nem is sejtettem hogy ő ott lesz, és amikor az ülések közt mentem hogy helyet találjak akkor láttam meg hogy nyalják falják egymást egy másik lánnyal, amikor észrevett hogy figyelem akkor már késő bánat volt, egyszerűen szólni sem szóltam hozzá, elmentem majd a következő megállónál inkább le is szálltam és busszal mentem oda ahová akartam. Akkor amikor beszéltünk 2 nappal később megmondtam hogy elég volt és nem azon voltam kiakadva hogy szakítottunk mert ő is dobott engem tehát együtt dobtuk egymást, mondta hogy már nem szeretett egy ideje de félt megmondani. És nem azon agyaltam hogy hogyan kerülhetnék vissza hozzá hanem azon hogy hogyan tehette ezt velem. Sajnos ez több ideig tartott számomra mint egy sima szakítás, mert volt már előtte kapcsolatom.

Kettő hónapig szenvedtem ez miatt mert csak ez járt a fejemben. Azóta sincs már barátom és már vagy másfél év telt el, de nem is akarok még kapcsolatot.

18/L

2013. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sima szakítás könnyebb. Ha megcsalnak, akkor megalázottnak érzed magad, és az sokáig fáj. Nem is a pasi miatt, hanem a szitu... az önbecsüléseden esik csorba, és azt nehezebb kiheverni.
2013. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy nő válasza:
Engem is megcsalt a párom 13 év után.De szerintem igen is rosszabb ha megcsal,és úgy történik a szakítás.Mert ha csak szimplán elhidegült oké,de hogy a hátad mögött másokkal kavar,hempereg az durva..s te mit sem sejtel.Amikor engem megcsalt egy 42 éves növel..én vagyok 28..a volt párom 34..azt hittem megbolondulok.Feltettem a kérdést ö mivel különb,jobb mint én?Lelkileg is nagyon megviselt hisz csúnyának, senkinek éreztem magam,hogy lecserélt rá.A környezetünkben lévök is csak pislogtak hogy hová tette az eszét,s a szemét,hogy dobott miatta.Az volt a legrosszabb hogy ismertem a nöt,no meg a múltját is,ami nem volt egy patyolat.Napokig nem ettem,sírtam,nem mozdultam ki a házból,egyszerüen azt éreztem belebolondulok ebbe az egészbe.Ha becsuktam a szemem öket láttam együtt.Annyi örömöm volt csak, hogy 3 hónap után dobta azt a nöt!!Azután lett neki egy másik 1 hónapig,most pedig egy házas asszonnyal találkozik titokban.A mi szakitásunk lassan öt hónapja volt,de mai napig nem tettem magam túl rajta.Akár mit is csinált még mindig érzek iránta valamit.Fura bele gondolni,hogy ö már nem szerepel a jövömben.Én annyit tudok tanácsolni ne zuhanj magadba,mindig vegyenek körül barátok..és ha segít akkor beszéld ki magadból azt ami fáj.A másik tanács hogy ne kezdj bele másik kapcsolatba mig szereted.Én ezt a hibát elkövettem..azt gondoltam talán felejtek könnyebben,de nem.A mostani párom szeret,100x jobban megérdemelné hogy viszonozzam,de sajnos nem megy olyan könnyen.Fel a fejjel :(
2013. márc. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!