Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltak emlékezetes lebukások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak emlékezetes lebukások?

Figyelt kérdés

Haverom ma szakított a barátnőjével, mert a csaj neki küldte el véletlen messengeren az üzenetet, amiben megköszönte az estét :D

A legjobb barátnő pedig több alkalommal falazott, hogy persze nála fog aludni este, ez több alkalommal így volt. Szánalom, de szerintem nincs egyedül az ehhez hasonló esetekkel. Nektek volt ilyen?



2021. febr. 15. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nálam más volt es csak majdnem. a páromrol panaszkodtam es elég súlyos/hatalmas volumenű dolgokat irtam. Amit maxon nem akartam hogy tudja miket gondolok rola.

Erre reflexből (sms es rutinbol villamgyorsam bent volt a cimzettekben ea küldés)

Ugy egy sms kb tizedmasodpercek alatt megy ki..


És akkora pánikot kaptam hogy elkezdtem nyomkodni a telon valamit talan a beállitasokban vagy hol vagy talán letiltottam? de valami iszonyat villámgyorsan csináltam vmit sztem tudatalattibol..mert vissza tudtam hivni küldés közben azalatt a tizedmásodperc alatt mig ment ki. És győztem es nem ment el az üzenet!!


Mai nap sem tudom hogy csináltam :D

De lefőttem rendesen!!:D

2021. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
*erre reflexből neki küldtem ki az exnek. De siker visszavonva..
2021. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A messenger jobb mert ott tudod törölni x percen belul még
2021. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
*akkor még a párom volt joval később lett ex. Ezért irtam hol igy hol ugy
2021. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

"Nagyon jó volt veled az éjjel drágàm"

A fèrjemnek küldtem el a szeretöm helyett. Kimagyaràztam. Mèg szerencse hogy soha nem a keresztnevèn szólítom.

2021. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

:D

Volt egy barátnőm, aki állandóan hívogatott munka közben, ha jól emlékszem, a cége számlájára. Minden nap felhívott, mert unta a munkáját. Nekem meg a hajam égnek állt a főnököm arcától, amikor már megint a barátnőm tartott fel munkaidőben. Megbeszéltem a barátnőmmel, hogy csak akkor beszélgessünk, ha a főnököm nincs bent, mert ez így nekem elég kellemetlen. Egyik nap csörgött, de kinyomtam.

Utána írtam egy sms-t, hogy Lili, bent van a Főnök, most nem tudok beszélni! A címtárban lapozgatva reflexszerűen elküldtem a Főnöknek, aki épp Wc-n ült. Még el se kezdett pittyegni a telefonja, már tudtam, hogy rossz címzettnek küldtem. Odarohantam az irodájába, felkaptam a pittyegő mobilját az asztalról (akkor még nem voltak okostelefonok), reszkető kézzel kikerestem az sms-t, sikeresen töröltem, de a főnök már húzta le a WC-t, így mobilostul visszavágtattam az én irodámba és ledobtam az asztalom szélére a telefonját. Egy idő után bejött főnök, szórakozottan körülnézett, meglátta a telefonját, elgondolkozva rámeredt, majd vállat vonva zsebre vágta.:)))

Másik esetben ugyanennek a barátnőmnek panaszkodtam e-mailben a páromról és azzal a lendülettel elküldtem az e-mailt a páromnak. Akkor odarohantam a páromhoz a szomszéd szobába, épp a gép előtt ült és könyörögtem neki, hogy törölje ki az e-mailt, amit most küldtem, mert nem neki akartam, aztán még a kukából is kitöröltettem.:D Rendes volt, mert nem kérdezett semmit. Emlékeim szerint bevallottam neki, hogy róla írtam a barátnőmnek.

2021. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Kimagyarázos nálam is volt.

Találkoztam egy masik sraccal es kerdeztem irásban vmi olyasmit hogy akkor hánykor hol nagyon várom vagy épp hol vagy x?


Es elküldtem a páromnak. Azonnal felhivtam ot (mielott olvasná)felvette, es azzal a szőveggel hogy bnőmmel vagyok ninca nala a teloja odaadtam az enyémet, talalkozik egy pasival es az enyémrol irt neki de neked küldtük ki. Közben beszelgettem a levegőbe mintha egy csajjal beszélnék a telefonálás mellett. Vagy hangosan elköszönnék valakitol igy reflex szeruen ugy beszeltem mintha lenne mellettem vki. Néztek is az utcan hogy amugy kihez beszélek :D szoval hogy a páromnak ugy tunjon egy csajbarinővel botorkalok éppen :)

Vmi faradt hangon reagalt csak ja jol van vagy ilyesmit :)

2021. febr. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Amugy neten vannak a legütősebb sztorik összegyűjtve üzenetekről!sajnos nem tudom hogyan keressek rá:(
2021. febr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!