Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy kérdésem, együtt élünk a párommal egy éve,nagyon féltékeny vagyok a barátom legjobb barátjának a barátnőjére. Hosszú idő óta sehogy nem tudom túl tenni magam a dolgokon sok a gyanús dolog körülöttük, a csaj mindig mindent tudd ,találtam egyszer egy titkosított beszélgetést ami ki volt törölve mindig beszólogat mi egykor nagyon joba voltunk, de mostanra csak a rosszat latom benne .pl átjönnek és erőszakoskodik h a párom nem akar inni vele, vagy most lessz nemsokara,lessz a lagzijuk es az en parom most szeretne megkerni a kezem h na mikor lessz a lagzi gyűrű es egész este ravan kattanva a témára és minden koccintasnal nekünk gratulál. És ilyen esetekben kiborulok teljesen, hiába mondtam szépen is csúnyán is h zavar az a nő jelenléte is csupán a baj meg h a fiuk a legjobb barátok. Pszihoterapeutaval is beszéltünk mind 2 en és mondja hogy nincs okom az aggodalomra okom. Mert ezek nem okok egy szakitasra es bizonyitekok a megcsalásra de annyira jelen van a minden napjaimban és ugy érzem sokszor megfogok bolondulni .
2021. febr. 2. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmiképp sem tudsz megszabadulni a féltékenykedéstől, akkor szakíts. A fiúk jóbarátok, tehát ezután is találkozgatnának. Te pedig durcáskodnál, ami felőrölné az idegeidet (de a többiekét is, főleg a párodét).

Végérvényesen nem tudod levetkőzni a féltékenységet? Ha a párod más lánnyal is szóba elegyedik a jelenlétedben - ismét féltékeny leszel? Ha igen, akkor inkább maradj magadnak.

2021. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa de ez a gondolat mérgezi a lelkemet hónapok óta a többi ilyen kis jotment átmeneti dolog volt de ez ez mar beteges nem ismerek magamra .de sok olyan dolog volt ami ezt előhozta pl kikapta a párom telefonját a kezéből és vissza irt a nevébe, vagy megtalaltam a hajszalat a lakásunkban mikor nem járt nálunk hónapokat .es ezekre nem találok reális magyarazatot
2021. febr. 2. 16:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég
2021. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az is lehet hogy a női megérzésed nem hagy nyugodni.Lehet hogy tényleg viszonyuk van?Láttunk már ilyet.Én beszélnék a baráttal....
2021. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozd elő a párodnak és kérdezd meg, mit szól hozzá.

Az is lehet ám, hogy a féltékenységed miatt valamit félremagyarázol, de ezt nem állítom, csak feltételezem. Gondolkozz el rajta.

2021. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És mit mondhatnék a barátnak? Aki fülig szerelmes es a kétely megse fordul a fejébe.
2021. febr. 3. 05:37
 7/15 A kérdező kommentje:
A párommal havonta ezen veszekszünk, mindent tudd es csak annyit mond hogy én gondolom rosszul a dolgokat és ő semmi ilyesmit nem csinál soha nem csalna meg nem hogy a legjobb baratja mennyasszonyaval
2021. febr. 3. 10:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod barátjának (legalább is egyelőre) ne mondj semmit.

Az 5-ös alatt és a Te párodra céloztam, hogy vele beszélj el erről, de mivel a 7. alatt írod, hogy ő mindent tagad, akkor nincs más, mint 100%-ban meggyőződni arról, hogy megcsal a barátja barátnőjével (de ez halálbiztos meggyőződésed legyen ám!), vagy szakítasz a pároddal. Harmadik utat nem látok.

2021. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És erről hogy győzödjek meg ?
2021. febr. 3. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Telefon,azon buknak le a kegtöbben.
2021. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!