Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennek a nőnek valami gond van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a nőnek valami gond van a fejébe nem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akivel egyre többet beszélgetünk. Van neki párja de azt veszem észre akar tőlem valamit. Szeretném megismerni de csak rosszat hallok róla,többektől. Nekem rendes kapcsolat kell ,nem ilyen összejárósdi... Kicsit utánanyomoztam és ilyeneket meséltek róla(biztos forrás egy gyerekkori ismerősei mondták): 16-17 évesen minden hétvégén mással szexelt. Több komoly kapcsolata is volt de mindegyikben félrejárt... A testvére is hasonló stílus úgyhogy ez náluk családi viselkedésminta lehet. Az utolsó komoly barátja kidobta mert a lány megcsalta és lebukott,de ennek ellenére is alig tudta levakarni magáról. Nem kéne vele jobban belemerülni akkor a dolgokba. Csak megtévesztett a külseje ,mert nem az a kihívóan öltözködő lány.
2020. jan. 16. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a Tiédben, ha ezek után komolyan gondolod vele.
2020. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Már ott sántít a dolog, hogy azt írod neked rendes kapcsolat kell de ennek ellenére egy olyan nőre gondolsz akiről tudod, hogy kapcsolatban van. Ez azért rólad is árulkodik... vagy úgy gondoltad hagyja el a párját miattad?


A többi meg hab a tortán..

2020. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
ha neked nem kell, küldd hozzám :)
2020. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szóval azt kérdezed, tudsz-e komoly kapcsolatot kialakítani egy olyan csajjal, akinek van barátja és így próbálkozik veled?
2020. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Legyél bika, csapd le a pasija kezéről!
2020. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

"Csak megtévesztett a külseje ,mert nem az a kihívóan öltözködő lány." Ezt mikor felejtitek már el, a legcsapodárabb ismerőseim mind alamuszi nyuszik állig begombolkozva.

Amúgy ja nagy erkölcsi huszár lehetsz, ráhajtanál egy falu r-ngyójára akinek férje van.

2020. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, de az ő dolga. Ha nem jön be ez a szint, akkor keress mást. Miért pörögsz egyáltalán rajta?


#6-osnak +1!

2020. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom végiglovagolta a f$#z körhintát aztán mostmár szeretne valami rendes kapcsolatot, de ez sem biztos.
2020. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
A gond a te fejedben van! Minek kezdesz olyannal, akinek kapcsolata van, ha érdekel, akkor meg ne a pletykáknak higgy?
2020. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Te mindent elhiszel fenntartások nélkül, amit mások mondanak? :) Elolvastam a szöveget, és eléggé pletyka-szagú. Gondolom, hogy a lány visszautasította a helyi "alfát", és ezzel kiváltotta az ellenszenvet maga iránt. Gondolkodj már, mielőtt elhiszel bármit is! Ebből az egészből annyira az jön le nekem, hogy rosszakarói vannak, mert irigyek rá, a visszautasított fiúcskák pedig féltékenyek.
2020. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!