Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi járhat az ilyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat az ilyen emberek (barátnőm) fejébe?

Figyelt kérdés
Van egy barátnő aki egy könnyűvérű lányka. 26 éves korára kb 20-30 férfival lefeküdt(amit nekem elmesélt). Voltak komoly kapcsolatai is de szinte mindig volt szeretője közbe. Az utóbbi kapcsolatában lebukott ,hogy egy házas férfival csalt a a párját 2 évig. Mikor kiderült az egész dobta a párja is és a szeretője is. De a szeretőjébe szerelmes(persze közbe jönnek mennek nála a férfiak). Nekem panaszkodik,hogy szerelmes még belé de a volt szeretője hallani se akar róla. Egyébként ilyen a barátnőm nővére is gyerekek mellett is és az apja is. Hiába próbálom megértetni vele,hogy nem jól gondolkodik,kihasználják stb( egyszerűen valaki megtetszik neki rányomul és megdugatja magát).Valakibe szerelmes akkor meg mindig nekem sír,hogy kitolnak vele.
2019. jan. 27. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
ha ő is csak dugni akar, és "megdugatja magát", azt nem mondanám kihasználásnak
2019. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Az én exem is ilyen. Sorban 4 pasit csalt meg. És akivel most együtt van, ezzel csalta az előző kapcsolatában a srácot.
2019. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Benne van a ripanc faktor. Ez ilyen. Így marad az ostobája.
2019. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy 26 éves fiúról lenne szó, aki sorban dugja a lányokat, mindig van legalább egy, de inkább több szexkapcsolata, akkor most ő lenne a PUA isten, aki ezt méregdrága tanfolyamokon oktatja. Hogy is van ez?

Szerintem ha a barátnőd, akkor hagyd békén. Vagy tanul belőle, vagy nem. De vedd figyelembe azt is, hogy mi van akkor, ha ő szeret úgy élni, hogy semmi komoly, csak szex.

2019. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsi önbecsülés... Ez a kulcsszó. Szerintem ezek az emberek nem nagyon arra mennek hogy minőség. Egy nő mindig kiszolgáltatottabb egy kapcsolatban, most az hogy 30 fas.zi meghúzta, ő meg ezt úgy állítja be hogy ezt direkt így akarta, mert ő a csábító, szerintem ez szánalmas és sajnálni való. Nekem is volt ilyen barátnöm onnan tudom. A kulcs ott is az volt hogy olyan erősen szeretett volna kötödni valakihez, de nem az igazán fontos tulajdonságokat kereste a másikban, mindegyik megd.ugta, igen volt amelyik 2-3 évig is a "szeretője" volt.. Most van barátja, aki úgy beszél vele mint a kutyával, 15 évvel idősebb nála, orrba szájba csalja, utálják konkrétan egymást, undorodik a szextől vele. Kérdezem:miért vagy vele együtt? Mert szeretjük egymást és ugyanazr akarjuk az élettől.. Ilyenkor nem is tudok mit mondani, sajnálom az ilyen nőket.
2019. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éretlennek mondanám, kicsit régies kifejezéssel. Ez azt jelenti, hogy nincs kialakult világ benne, fogalma sincs mi az ami neki jó vagy rossz. Kifelé él, azaz megfelelni próbál. Azt nem tudja, hogy ez befelé pusztít ha nem szab neki gátat. Kevés önismeret ez inkább mint kicsi önbizalom. fogalma sincs mit szeretne, ezért azt csinálja, ami miatt felnéznek rá és csodálják (pl jó vele a szex). Ez annyira nehéz szitu, hogy én biztos nem kezdenék bele már:)
2019. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-esnek: egyszer már valahol leírtam, hogy ugyanaz az eredmény miért dicsőség egy férfinál és miért szégyen egy nőnél.


Röviden újra összefoglalom.


A nők könnyen jutnak szexhez, a férfiak nehezen. A férfiak számára az a nehezebb, hogy minél több nőt húzzon meg, azért kell megküzdeni, míg a nőknél az a nehezebb, ha a kb. összes hímnemű közül, azt megállja, nem fekszik le mindegyikkel, mert amúgy megtehetné, 10-ből 9 férfi bármikor belemenne.


Onnan ered, hogy a férfi hódítja meg a nőt, ezért nincs abban dicsőség, ha a nő szedi fel a férfit vagy a nő könnyen adja magát stb.


Ezért hős a férfi 26 évesen 30 nővel és ribаnc a 26 éves nő 30 férfival.

2019. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!