Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van nála ez a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nála ez a gond?

Figyelt kérdés
Új párom van, váló félben vagyunk mindketten. Nem mindig sikerül szexuálisan együtt lennünk mert hiába mondja hogy kíván, nem áll fel neki, azt mondja nagyon ideges feszült nem akar csalódást okozni. Mit tudnék tenni hogy elengedje magát és jó legyen?
2019. máj. 1. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Igyatok előtte egy(1!) pohár vörösbort.

Vagy eleve csak úgy kezdjetek bele, hogy egy kis masszázs lesz, aztán ha jön a hangulat, úgy is tovább mentek.

Mi az oka a válásának? Megcsalta az exe? Esetleg kevés volt a szex? Érte valami megalázó? Nem biztos, hogy tudtok vagy akar erről beszélni, de elképzelhető, hogy ilyesmi áll a háttérben. Kicsit építgesd benne a férfit! Ilyen kis apróságok, hogy ő nyitja ki az üveget, mert neked nem sikerült, vagy nézzen rá a kocsidra, hogy milyen ablakmosó kell bele, meg hasonlók.

2019. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokat volt vita mindegyikünk házasságában, feleségével ilyen gond nem volt aztmondja a megszokott közegben nem volt gondja,lehet annyira meg akar felelni nekem hogy emiatt görcsöl rá?
2019. máj. 1. 14:46
 3/10 Derwer ***** válasza:
Nem feltétlen neked akar megfelelni hanem akár magának is, hogy újra férfinak tekintse magát.
2019. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy segítsek neki?
2019. máj. 1. 15:16
 5/10 Derwer ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, mert te igazából segíteni keveset, rontani sokat tudsz... (voltam már gondjaim az ágyban, hiába vagyok még csak 30)


Legyél türelmes vele, de NE bíztasd mint egy gyerekkel tennéd. Legyél természetes, mintha nem lenne szignifikáns esélye hogy az éppen aktuális menet nem jön össze.


De nekem ami igazán segített, hogy rendbe raktam magamat munka ügyben (mert onnan eedtek az én gondjaim, nálatok valszeg más az oka) , ezért ismét magabiztosabb lettem.

Es miután volt egy-két sikeres együttlétem, az öngerjesztő folyamatként segített tovább.

Opcionálisan esetleg gyógyszeres segítséget is lehet kérni, de ezt nagyon veszélyes felvetni.

2019. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkép oldott hangulat kell a szexhez.Nem rossz ötlet előtte egy pohár bor,aztán ne görcsölj rá te sem és próbáld őt is minél jobban el lazítani
2019. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet ezért válik
2019. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is válik, csak neked kamuzza és parázik, hogy lebukik.
2019. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta vele nem volt ilyen gond... Csak most jött rá hogy ez van
2019. máj. 1. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Sosem lehetsz semmiben sem biztos.

Lehet impotens, és ez volt a gond az előző kapcsolatában.

Ha sokáig nincs szex az mindig vitába torkollik.

Ha felveted neki, hogy menjetek el orvoshoz és beszéljen ról, tuti hezitálni fog.

2019. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!