Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sracok, ha “szerelmesek”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, ha “szerelmesek” vagytok valakibe, attol meg lefekudnetek massal?

Figyelt kérdés
Arrol az esetrol beszelek, ha az illetovel aki erdekelne amugy titeket, nem vagytok egy par, nem is randiztok, csak platoi dolog, amibol vagy lesz valaha valami, vagy nem. Ilyen esetben belemennetek azert szexbe valaki massal?
2021. febr. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Én nem... Nekem csak úgy megy a szex, ha szerelmes vagyok a másikba. 🤷🏼‍♂🤷🏼‍♂
2021. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
tini kérdés
2021. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Persze
2021. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A plátoi nem kötelez semmire sem elötte sem magam elött. (Természetesen öt sem!)
2021. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Fiú létemre elég érzelmes vagyom, nem tudnék olyannal szeretkezni, aki irámt nem érzek semmit.
2021. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
69%
Nem. Nem élek vissza a mindenkori párom bizalmával, aki szeret, aki hazavár, aki számít rám. Nekem sem férne bele fordított esetben.
2021. febr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 A fent emlitett szituban senki nem var haza, csak van egy noi ismerosod aki nagyon bejon, kedveled, lennel is vele, de valamiert nem vagytok egyutt. (Ot nem erdekled, gyava vagy kezdemenyezni, neki parja van mittomen.)
2021. febr. 2. 17:07
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ó bakker... Na, ez elkerülte a figyelmemet, bocsi! :)))
2021. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ebben az esetben - mert nem vagyok a plátói kapcsolatok híve - inkább keresnék mást. :)))
2021. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!