Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valami mentális betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami mentális betegség az ilyen embereknél?

Figyelt kérdés

A történet tömören annyi lenne, hogy “összeakadtam” egy férfivel, elég tanulságos lecke volt a számomra. Nos, már egy éve együtt jártunk, viszont távkapcsolat volt, amit a vége fele szerettem volna komolyabbra fordítani. Viszont kiderült, hogy igazából kapcsolatban élt 4 éve és ezért találta jobbnak a távkapcsolatot. Gondolhatjátok, eléggé megalázó volt és a padlóra küldött. A párjának nem szóltam, nem is tudom mit mondhatnék neki. Valahol azt érzem, hogy tudnia kell, de bűnösnek is érzem magam , hiába nem tudtam, ez így nagyon rossz helyzet. Mikor kiderültek a dolgok, elmondta, hogy több randi oldalon is fent van és még rengeteg lánnyal csalta a párját, de mellettem sose volt senkije( amit nem hiszek) de tulajdonképpen irreleváns. Elmondása szerint, boldog a párkapcsolatában csak kevés a szex, így jobbnak látja másokkal kalandozni. Minden kapcsolatából kikacsintgatott, sosem volt hűséges típus. Hozzám érzelmileg is vonzódott, és mondta, hogy ő velem szeretne lenni, adjak neki esélyt mert szakít a párjával . Ami a szememben egy féreg dolog, illetve már nem vagyok naiv kisgyerek, hogy ezeket be is egyem. Így hát megszakítottam vele minden kontaktot. Érdekelne, hogy miért lesz valaki hűtlen az összes kapcsolatában?


25/N , 30/F


2021. jan. 29. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ki? mi? romlott faj?
2021. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ugye az egesz nem kereszteny vagy nem europai vilag mentalis beteg mert sok helyen tobb noje is lehet egy ferfinak? Kedves kerdezo meg itt par valaszolo, nem vagytok ti egy kicsit szuk latokoruek. A kerdesnel maradva sem mentalis problema. Vannak emberek akik nem monogam tipusok. Ilyen a jelleme. Meg mert megteheti. Sok ferfinek egy not is nehez megtartani nem hogy tobbet.
2021. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!