Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valami mentális betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami mentális betegség az ilyen embereknél?

Figyelt kérdés

A történet tömören annyi lenne, hogy “összeakadtam” egy férfivel, elég tanulságos lecke volt a számomra. Nos, már egy éve együtt jártunk, viszont távkapcsolat volt, amit a vége fele szerettem volna komolyabbra fordítani. Viszont kiderült, hogy igazából kapcsolatban élt 4 éve és ezért találta jobbnak a távkapcsolatot. Gondolhatjátok, eléggé megalázó volt és a padlóra küldött. A párjának nem szóltam, nem is tudom mit mondhatnék neki. Valahol azt érzem, hogy tudnia kell, de bűnösnek is érzem magam , hiába nem tudtam, ez így nagyon rossz helyzet. Mikor kiderültek a dolgok, elmondta, hogy több randi oldalon is fent van és még rengeteg lánnyal csalta a párját, de mellettem sose volt senkije( amit nem hiszek) de tulajdonképpen irreleváns. Elmondása szerint, boldog a párkapcsolatában csak kevés a szex, így jobbnak látja másokkal kalandozni. Minden kapcsolatából kikacsintgatott, sosem volt hűséges típus. Hozzám érzelmileg is vonzódott, és mondta, hogy ő velem szeretne lenni, adjak neki esélyt mert szakít a párjával . Ami a szememben egy féreg dolog, illetve már nem vagyok naiv kisgyerek, hogy ezeket be is egyem. Így hát megszakítottam vele minden kontaktot. Érdekelne, hogy miért lesz valaki hűtlen az összes kapcsolatában?


25/N , 30/F


2021. jan. 29. 08:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Plusz: Ha elvileg boldog a kapcsolatában, akkor miért akar “miattam” szakítani, ugye?!😁
2021. jan. 29. 08:02
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert retardált, biztos baj van a fejében.
2021. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezek az emberek önbizalom hiányosak,mindig az új kell neki.Van gond a toronyban.
2021. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jol latod, hogy nem fog szakitani erted. Vagy ha igen, elobb-utobb teged is megcsal. Nem hinnem, hogy mentalis betegseg, valszeg tenyleg keves a szex vagy megunja, ha sokaig ugyanazzal a novel csinalja csak. Simogatja az egojat stb.


Nagyon sok dolog lehet mogotte. Meglehetosen genyosag potleknak hasznalni embereket. A “szeretoi” statuszban mindig ez az, ami hosszu tavon legyalulja az embert, hogy o csak valaminek a potleka, teljes egeszeben semennyire nem erdekli a partneret.


Kulon tisztessegtelen, hogy nem mondta el. Nekem fiatalon volt egy no sokaig az eletemben, akivel osszejartam. De ott legalabb az elso perctol vilagos volt mindenkinek hogy ez mirol szol es semmi komoly nem lesz belole. Aztan lett egy baratnom es meglepodtem, hogy mennyire jo nagyokat beszelgetni, jokat setalni, nem bujkalni. Mennyire jo hogy kivancsi ram stb. (sajnos azota vege)


Ne foglalkoztasson ez a faszi, keress valami normalisat. Nem mentalis betegseg, inkabb jellemhiba az ilyen.

2021. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tudom, de akkor az exem is beteg.

Én kiraktam, amikor megtudtam, hogy egy másik nő képbejött nála.

Azóta együtt vannak, mégsem tud leszakadni rólam.

Én meg popcornt csipegetve élvezem a műsort, ahogy b@ssza az egoját, hogy nélküle is van életem és nem futok utána..:D

Engedd el azt a pasit sürgősen, veled sem lenne különb.

2021. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Az érzelmi intelligenciája alacsony. Nem változik meg.
2021. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

"mellettem sose volt senkije"


Csak a párja xd

2021. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Veled is megtenné...
2021. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vannak a férgek:)
2021. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ebben több mentális zavar is van.

Mostanában kezdenek beszélni arról, hogy ez nem egy emberi faj, aki elromlott, hanem eleve ilyen romlott fajta, más genetikával, más teremtővel.

2021. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!