Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt mar olyan veletek h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek h a párotok elment reggel es azt mondta dolga van majd este jön.Es hívod de nem veszi fel ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ha valamelyikünk megy valahova, akkor azt nem szokta titkolni. Nem azért, mert kötelezve van vagy engedély kéne hozzá, de nálunk ez természetes, hogy elmondjuk. A mikor jön más kérdés, azt nem mindig lehet előre tudni. Nekem egy pár óra múlva vagy akár egy este jövök teljesen elég. Hívogatni meg nem szoktam, ha nincs semmi sürgős, de akkor meg mindig felveszi, ha hallja.
2021. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is pont ugyanúgy van mint az első válaszolóéknál.
2021. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mindig tudjuk, éppen hol van a másik.
2021. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nekem már volt olyan, hogy a szeretőmet hívta az asszony, mondta neki a partnerem, hogy kb 6-kor tud elindulni(munkahelyről), közben persze velem volt egész nap.
2021. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

4-es, erre most vered a melled, hogy veled volt egész nap? Fú, nagyon büszke lehetsz a szerető szerepedre. :D

A kérdés nem ez volt egyébként sem.

Mi is megosztjuk egymással mikor-hol vagyunk. Hívogatni nem szoktam, üzenni szoktunk napközben egymásnak.

2021. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Felnőtt ember.
2021. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy normális párkapcsolatban tudják a felek, hogy éppen hol van a másik. Itt nem számonkérésről van szó, de ha szeretek valakit, azzal tudhatom, hogy kb. ettől-eddig itt és itt leszek. De kinek mi...
2021. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen volt,másfél éven keresztül,amíg szeretője volt.
2021. jan. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem és egy kapcsolatban ez nem is normális
2021. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez elég fura!
2021. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!