Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan vagyok mint egy zombi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan vagyok mint egy zombi, pár napja szakítottunk?

Figyelt kérdés

3 éve éltem együtt a barátommal. Azért fáj a dolog mert úgy érzem kitettem magamért, heti 2-3 szex, tiszta lakással, vacsival várva, szeretgetve, simogatva őt mindig.

Szombaton jöttek át a barátnőim megmutatni a képeket, amit az ismerősünk lány, küldözgetett mindenkinek, amibe szó van arról mi történt.

Éreztem ahogy a lelkem reccsent egyet.. A tudat hogy a férfi aki szeret engem mást ölel. A tudat hogy a lány akivel fesztiválozott is egy társaságban, aki mosolyogva mondta hogy szépek vagyunk, hogy mennyi ismerősünknek még el is dicsekedett vele.

Azóta hazajöttem Anyuékhoz a barátaimat se akarom látni, megalázva érzem magam, azért írok ide mert itt legalább nem ismerik az arcom.

Napok óta sötétben fekszek és sírok. Nagyon gyengén viselem ezt a dolgot.

Akit megcsaltak mennyi idő volt mire elmúlt ez a gyötrelmes érzés? A legrosszabb az hogy lábkapkodva futnék vissza hozzá, mert keres, de Apa nem engedi fel. Viszont tudom hogy nem szabad, és nem is fogok, de epedezik a szívem hogy velem legyen. Ha belegondolok hogy összejön majd a lánnyal...ah. Sosem éreztem ennyire pokolian magam. Valami tanács?



2021. jan. 21. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt a bunkó abban, amit írtam. Más, számomra gusztustalan nőt nyalt, és ugye a pina váladékos.Utána azzal a szájjal csókolt. Ezek tények. Nekem ez végtelenül taszító, kiábrándító. Ennek a megbocsátásához még a szerelem is kevés. Nem vagyok mai csirke, de sosem értettem, hogy egy ilyen emberen mit lehet szeretni, aki a saját kielégülése miatt simán átveri azt, akit állítólag szeret.

Igen, nyersen írtam le a valóságot, de ez történt. Nincs értelme körülírni, attól nem lenne jobb a helyzet. Az undor nagyon jól kiábrándít.

2021. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz azon, hogy ezt a férfit kitörölhesd a fejedből.

Ffi.

2021. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Itt maradtál egyedül.

Merre tovább?

Kiderül, és persze nem igaz,

hogy nincsen semmi baj,

de kicsit jobb lesz holnap.


Kicsit jobb lesz holnap.

Kicsit jobb lesz holnap."

2021. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!