Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan vagyok mint egy zombi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan vagyok mint egy zombi, pár napja szakítottunk?

Figyelt kérdés

3 éve éltem együtt a barátommal. Azért fáj a dolog mert úgy érzem kitettem magamért, heti 2-3 szex, tiszta lakással, vacsival várva, szeretgetve, simogatva őt mindig.

Szombaton jöttek át a barátnőim megmutatni a képeket, amit az ismerősünk lány, küldözgetett mindenkinek, amibe szó van arról mi történt.

Éreztem ahogy a lelkem reccsent egyet.. A tudat hogy a férfi aki szeret engem mást ölel. A tudat hogy a lány akivel fesztiválozott is egy társaságban, aki mosolyogva mondta hogy szépek vagyunk, hogy mennyi ismerősünknek még el is dicsekedett vele.

Azóta hazajöttem Anyuékhoz a barátaimat se akarom látni, megalázva érzem magam, azért írok ide mert itt legalább nem ismerik az arcom.

Napok óta sötétben fekszek és sírok. Nagyon gyengén viselem ezt a dolgot.

Akit megcsaltak mennyi idő volt mire elmúlt ez a gyötrelmes érzés? A legrosszabb az hogy lábkapkodva futnék vissza hozzá, mert keres, de Apa nem engedi fel. Viszont tudom hogy nem szabad, és nem is fogok, de epedezik a szívem hogy velem legyen. Ha belegondolok hogy összejön majd a lánnyal...ah. Sosem éreztem ennyire pokolian magam. Valami tanács?



2021. jan. 21. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
És mitől olyan biztos az, hogy szórakozásnál több is volt?
2021. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

“Vágyok a pun*ikádra.”

“Beszervezek még egy kocsikázós estét.”

Eleg egyertelmu volt.

2021. jan. 21. 13:44
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj arra, hogy nyalta azt a "punikát", utána meg téged csókolgatott a váladékos szájával. Ugye milyen "gusztusos"?
2021. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sírdogálj még nyugodtan pár napot, egyél egy kis csokit, nézz jó filmeket, aludjál, csináld amihez kedved van. Normális, hogy most össze vagy törve és semmihez sincs kedved. Idővel gyógyulni fognak a sebek, támaszkodj a családodra és a barátaidra, az exeddel ne beszélgess.
2021. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 te aztán tudsz vígasztalni
2021. jan. 21. 13:49
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

#5

Ez tény, nem vigasztalás. Nálam azonnali kiábránduláshoz vezetett. Soha többé nem lettem volna képes hozzáérni.

2021. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom részedről halott, és már sosem lesz teljes.


És örökké egy bizonytalanságban fog élni vele. Mindig ott fog sugdolózni egy hang a fejedben, hogy hazudííík....vigyááázzz

2021. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3 igazából elég nyersen de segített az elengedésében. Féreg, ne foglalkozz vele többet még akkor se ha nehéz ezt betartani. Remélem hogy elküldted már a francba.
2021. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha békülésre még csak nem is gondolnál. Ennek a kapcsolatnak vége.
2021. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3# röviden tomoren segített, meg ha nem is fejtette ki a modszert. Azzal hogy meg mindig visszamennel hozza annak ellenere h megcsalt csak ezzel tudsz tenni ellene, ha azt az idilli képet magadban amilyen volt latszatra megsemmisited. Es ezzel h erre gobdolsz magadba sulykolod kb. h ez igen is megtortent es ilyen ember nem olyan amire emlekszel a hiany es a szeretet helyet amit meg erzel egy ennel is nagyobb es erosebb erzessel valtod fel meg pedig a haraggal. Es barmikor amujor elgyengulnel meg ha faj is erre gobdolj h mit csinalhatott masokkal aztan jo pofizva haza hozzad. 3as nyers stilusa ugyan kicsit bunko de az undor isjol megvan a harag mellett mint kisero.

Nem tudom h laktatok egyutt kozos lakas, nala vagy nalad es h milyen cuccaid vannak meg nála. Ennek fuggvenyeben elkell hozatnid a cuccaidat aztan teljes ignoralast neki mindenhol.

Nekem kb fel evig volt iszonyat szar bar en egyedul elek, ember es megrazkodtatas fuggo neked mennyi idő lesz. F/27

2021. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!