Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnátok a lánynak ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a lánynak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tavaly írogattam egy férfival (30 éves), le akart feküdni velem. Tudtam hogy van párja, mégis úgy tettem mintha én is akarnék tőle valamit (ennek oka volt) de sosem találkoztam vele. Most összeházasodott a párjával. Ti elmondanátok a lánynak vagy sem? Én nem fogom elmondani neki, de kíváncsi vagyok hogy mások hogy cselekednének ebben a helyzetben.
2021. jan. 18. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem, semmi közöd hozzá
2021. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
mostmar minek?! max akkor lehetett volna elmondani neki, de mar tokmindegy, szerintem engedd ezt el.
2021. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Elmondanád neki, hogy a párjával beszélgettél, de sose találkoztatok? Ráadásul te is úgy tettél mintha akarnál valamit, ha barátnődről van szó el kellett volna mondanod, hogyha nem ismered a nőt valószínűleg úgyse hisz neked.
2021. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amint írtam nekem eszem ágában sincs elmondani neki, arra lettem volna kíváncsi hogy mások mit tennének.
2021. jan. 18. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Felkötném magam a helyedben.
2021. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem szólnék róla.

Egyrészt nem az én dolgom, másrészt nem történt semmi.

2021. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én névtelenül elküldeném azt a részt, hogy le akart feküdni veled. Méghozzá azért, mert valószínűleg nem te voltal/vagy az egyedüli, és ha én lennék hasonló cipőben, én szeretném tudni.
2021. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne hinne neki, ha vannak bizonyítékai, hogy a férje szexre keres másokat? Gondolom nemcsak nálad próbálkozott.
2021. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem mondanàm el, csak „bogarat“ tennék a fûlébe!
2021. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!