Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknek nem a párja mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem a párja mondta el, hogy megcsalja, hanem lebukott, hogy tudtátok meg? Ha szóltak nektek ki és hogyan?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nálam volt, facebookozott a gépemen. Én nem nagyon használtam a facebookot, szóval nem nézegettem rá. Aztán, kb. 2-3 nap múlva megakartam nézni valamit munka miatt és ő bejelentkezve maradt. Megláttam, hogy egy sráccal beszélgetett és képeket is cseréltek.
2021. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer régen leírtam,így idemásolom:


A feleségem viselkedésén látszottak a tipikus jelek:mobilját még fürödni is magával vitte,nap közbeni hosszú fürdés(nagy melegre fogva),extrán kirittyentette magát,de természetesen még akkor sem gondoltam,hogy megcsalna ,mert mi mindent megbeszéltünk és én nagyon bíztam benne.Aztán volt pár elhúzodó munka utáni beszélgetés a kollegákkal,mert esélyes volt,hogy megszűnik a munkahelyük.Sokat beszélgettek,hogy ki mit fog csinálni a jövőben.



Egyszer a szennyesruha tartóból kilógott a zoknija és én azt szerettem volna bedobni,amikor azt láttam,hogy a bugyija összeragadt a zoknijával és azt alig tudtam széttépni.Hirtelen belémcsapott ,hogy megcsalt,de aztán még azt a gondolatomat is elhesegettem,mert gondoltam,hogy ha megcsalna valakivel,akkor úgy is használnának óvszert,mert akkor nem védekezett terhesség ellen,akkor terveztük első gyermekünket,de mi nem voltunk eggyütt egészségügyi problémákra hivatkozva.



Aztán csak nem hagyott a kisördög és feltettem a számítógépünkre egy kémprogramot és az egyik mobiljára egy hívásrögzítőt.



A rögzítő felvett egy beszélgetést,amin azt meséli a pasijának telefonon keresztül,hogy bár csak kétszer feküdtek le,de az aznap végzett terhességi teszt pozitív lett.



Terhes lett a pasitól.



Egy világ dőlt össze bennem!



Elmeséltem a feleségemnek,hogy tudok a félrelépéséről,de ő mindent tagadott,azt mondta,hogy ő soha sem csalna meg,hanem először lezárná a házasságunkat és csak utánna keresne új pasit.



Én erre lejátszottam a hangfelvételt! SAKK! MATT!

2021. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt zavart meg kb annyit kérdeztem, hogy mi történt vele bent és már idegbajos volt.

Rögtön gyanút fogtam, aztán én is nyomoztam. Onnantól meg kb az volt a sztorinak a lényege, mint az előttem lévő esetén.

2021. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a kezembe vettem a telóját hogy megnézzem mennyi az idő és akkor üzent neki a régi nője. Ráírtam a nőre és megbeszéltük, hogy nem is tudtunk egymásról. Mindketten hanyagoltuk egyből.
2021. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Én megéreztem, mert sunyiskodott és egyéb dolgok is kiderültek róla. A telefonja le volt kódolva, így ahhoz nem fértem hozzá, csak a cégeshez. Abban találtam egy gyanúsan hosszú telefonbeszélgetést. Ismerőssel felhívtuk a számot, hogy puhatolózzunk. Amint letettuk, az exem hívta az ismerősöm, hogy honnan ismeri xy-t, hagyja békén. Elég ideges volt. Innen tudtam meg az illető nevét. Innentől már könnyű dolgom volt, közösségi oldalakról kikövetkeztettem ki az, mit csinal, mennyi idős, azt is megtalaltam, hol lakik... :D eléggé elborult az agyam, sokat nyomozgattam.

Aztán szembesítettem, megkerdeztem ki az az xy. Persze végig tagadott, hallgatott, mire a végén kinyögte. De ő nem akar tőle semmit. Aha. Még aznap elöltöltözott, majd rá pár napra összejöttek. Pedig xy nem tudott rólam, én felhivtam, hogy ő is tudja, hogy ő is hülyítve volt az exem családi állapotát illetően. Ezek szerint mégsem érdekelte. Azóta nem tudom, mi van velük, tiltottam mindenkit mindenhol..

2021. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Voltak előjelek bőven dugdosott telefon munkahelyem környéken elcsípett fel mondatok a saját húga is meg eresztette párszor hogy hazudós ne bízzák benne a “barátai “ is figyelmeztettek , volt egy baba Para utólag kiderült nem tőlem... lényeg a lényeg végig csalt akivel csak lehetett egy apja korú taxisoförtől kezdve törpe svéd cserediakokkal, mind ez utólag bukott ki azóta gyűrű a zaciba ő meg a fasorba se
2021. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!