Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jogos volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt a kiakadásom? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. 3 éve volt barátnőm. Minden tökéletes volt, nagyon egy hullámhosszon voltunk. Volt barátnőm a nyáron megtudta, hogy lesz egy új osztálytársa, egy fiú, és addig kereste kutatta, amíg meg nem találta, és elkezdtek beszélgetni. Ekkor még a hátam mögött, mert én erről semmit sem tudtam, hogy az egész nyár alatt végig csalt. Az egyik haveromnak a barátnője az exem legjobb barátnője, és a haverom a barátnője messenger üzenetei között talált egy csoportot, amiben hárman voltak benne, és olyan képek voltak a barátnőmről és erről a srácról, hogy földbe gyökerezett a lábam. Ezt a beszélgetést és a képeket nekem iskolában küldte át a haverom, és szünetben elkaptam a barátnőmet, kérdőre vontam, kiabáltam vele, és sajnos felpofoztam, annyira kiakadtam és mérges voltam, erre nem vagyok büszke.. A képeken ők voltak, az exem haját fésüli a fiú, ilyenek. Az üzenetekből kiderült, hogy tapi, és szájrapuszik, ölelések voltak, nagyon sokat összejártak. A fiút sem hagytam ki, megkérdeztem, hogy mi ez, mit képzel, azt mondta, hogy ennek már vége, erre annyira ideges lettem, hogy nekivágtam a falnak. Adtam a barátnőmnek még egy esélyt, suli után elég hosszasan átbeszéltük ezt, szerettem és hittem, hogy megfog változni, és nem fordul elő többet, az ő szavaival élve. Ez októberben történt, azóta ismét jól megvoltunk, állítólag letiltotta a gyereket, hogy ne legyen félreértés és ő engem szeret. Én hittem neki. Viszont most jön amire nem számítottam! Másodikán azt hazudta nekem a barátnőm, hogy elugrik az egyik barátnőjéhez pár napra, mert elhagyta a párja és mellette akar lenni. Oké, hittem neki, meg amúgyis, nem tilthatom meg, hova menjen, meg csak egy barátnőről volt szó. Nem gyanakodtam semmire. De, hogy már napok óta fel sem hívott, 1-2 szavakban válaszol, óránként válaszol, fura lett nekem. Ráírtam erre a bizonyos barátnőjére, hogy nála van-e, ő azt mondta, hogy nem tud semmit, neki nem szólt egy szót se semmiről. Na itt aztán kiborultam, és rájöttem a dolgokra, hogy ennél a gyereknél tartózkodik újból, és már napok óta egyhuzamban. Felhívtam, elmondtam neki, hogy tudok mindent, fejezzük be ezt az egészet egymással, mert sok amit csinál, és újból megcsal, én nem szeretném már ezt vele. Ő azt válaszolta, hogy ez a gyerek a legjobb barátja, és vele is szeretne törődni. Mondom ez most egy rossz vicc?🤣 Azóta annyit írtam neki, hogy összeszedem a cuccait, valamikor írok, hogy mikor jöhet érte, meg megkérdeztem, hogy pár db ruháin kívül mit szedjek neki össze. Szeretem mindennél jobban, de ezt akkor sem teheti meg! És még nekem van bűntudatom amiatt az 1 pofon miatt.. Szerintetek jogos volt a felindulásom? Nagyon rosszul érzem magamat, ürességet érzek, de nagyon.. Azóta egy perc nyugtom sincs, nem tudok aludni, enni, mert ezen kattog az agyam, hogy az a féreg hozzáért.. Egyébként az exem és a kis szeretője is 18 évesek.

19/F


2021. jan. 7. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy vége. Zárd ezt le magadban, de ahogy elnézem ez egész jól megyed neked.


Az, hogy fizikailag rosszul vagy, teljesen megértem, de ettől leszel lelkileg erősebb a későbbiekben.

2021. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Jól tetted, hogy szakítottál, a csaj nem a gerincesség magasiskolája. Viszont a pofonra nincs mentséged, legyen is miatta bűntudatod, és tanuld meg kezelni a feszültséget, mert ennél sokkal rosszabb dolgok is fognak történni veled, azt sem oldhatod meg így. Még fiatal vagy, változhatsz.
2021. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Jól tetted, sőt sokkal előbb ki kellett volna dobni. Ennyi.

A cuccait dobd ki ha nem megy érte, aztán tiltás mindenhol.

Szutyok qrva...

2021. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Már az elején ki kelletz volna dobni. Miert alázod magad ujabb esélyadás meg ilyenekkel :D? Fogadd el a vereséget es lépj le.

Másnak már 6 másik nője lenne a helyedben

2021. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
#4 már az elején ki kellett volna dobnia a megcsalás miatt, de a palit azért biztatod, hogy legyen egyszerre 6 nője, az úgy gerincesXDD
2021. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ugy ertettem normalis ffiak nem picsognak egy tiniribin. Hanem mennek tovabb lazàn.
2021. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg ne valamikor hívd fel, hogy jöjjön a cuccaiért hanem mondjuk holnap vagy szombaton. Szedd össze amit jónak látsz, nem kell neki külön kedveskedni, hogy válogasson mi kell neki. Persze ami az övé az az övé. És mond neki, hogy pl szombaton 14re várod, legyen ott, ha nem jön a cuccait kiteszed a ház elé aztán csá. Ahogyan ő bánt veled még ez is kedvesség tőled. És bármennyire fáj, ne mutasd ki neki, hogy szenvedsz, nem érdemli, hogy lássa. Úgy viselkedj vele mint aki már nem érdekel, mert így is kéne lennie. Azzal a tudattal menjen el tőled, hogy Te ettől csak jobbat kaphatsz és ilyenre mint ő semmi szükséged.

Ha pedig nem jön a dolgokért.. Akkor kidobod. És soha többé nem hívod, nem írsz neki. Többet jelentett egy másik pasi mint Te. Ez legyen az eszedben. Atvert, hogy vele legyen. Napokig. Mit jelentesz neki Te?

2021. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Nő. Mit vártál tőle? Szomorú, de ilyenek. Egy nőt sem ismerek, aki nem lépett félre. Engem is meglep a dolog, de ez van.
2021. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zárd le
2021. jan. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Össze vissza vertelek volna a srác helyében. Mégis mit képzelsz te magadról hogy csak úgy felpofozol valakit?
2021. jan. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!