Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit megcsalnak megèrdemli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsalnak megèrdemli?

Figyelt kérdés
Ahol mimden kerek ott nincs megcsalás?
2021. jan. 3. 19:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

10Mind a kettő kapcsolatban van,az egyik a idióta férjem akit leitatott a másik meg egy igazi féreg szomszédnő akinek nem jó a férje,úgy gondolta ki kell próbálni mást is.

Igaz mind a kettő egy féreg.

2021. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én ex barátnőm nem csalt meg mert előtte szakított velem,de mindig 3-szor hagyott el másért.ebből 2-szer megbocsájtottam.3-szora nem.Ő volt az első nő aki a halálom kívánta ezért.Szerettem,de nyomor helyet inkább össze szedtem a régi önbecsülésem és úgy vagyok vele sok nő van,majd megtalálom a párom.
2021. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Vannak, akik megérdemlik, bár a GYIK válaszolók szerint minden megcsalt egy szent. A hűtlenségnek soha nem volt előzménye.(Részemről a kudarcba fulladt kapcsolat esetén a válást támogatom, nem a hűtlenséget.) Itt azonban úgy látom, egyiket se. Fenntartani a kapcsolatot, minden áron, hűségben. Nem baj, ha a kapcsolat rég nem működik, csak papíron létezik, a felek egymáshoz se szólnak, 10éve nincs szex, azért ez így jó, mert csak. Ha már volt 10 sz.r évem, akkor a hátralévő negyvenet már ki kell húzni, mert úgy illik😂

A látszat ellenére nő vagyok.

2021. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
Ja, és persze mindig a szerető a hibás. A hűtlen fél, csak csak véletlenül beleesett álló a farokkal a nő p.nájába/a feleség a szerető farkába. A megcsalt fél meg semmiről nem tehet, ő ott se volt, amikor idáig jutott a kapcsolat, ő mindig mindent jól csinált.
2021. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13: nem szentnek tartjuk őket, csak nem gondoljuk úgy, hogy "hogy ha valaki beszól neked az utcán, jogos, ha megölöd". Akinek nem tetszik a párja pofája, annak van választása, például sokkal logikusabb vele szakítani. Ha probléma van a kapcsolatban, sokkal logikusabb megbeszélni és abba az iránya fordulni, nem kifelé miközben lenne dolgod. Ha a másik fél értetlen, akkor meg nyíltan meg lehet mondani, hogy a hűség így nem fog menni.


Ha valaki ennyi ésszerűségre képtelen és inkább hazudik, hogy megtartsa a szarkupac kapcsolatát olyan szarkupacként, amilyenné hagyta lenni, mindezt azért, akkor engedtessék meg, hogy az emberek egy ostoba nyomorék féregnek tartsák ezért. Ahogy a gyilkos is a sitten fog rohadni, mert normális ember nem öl egy szóra és senkit sem érdekel a bíróságon sem, hogy milyen agybajára hivatkozva tette. :)))

2021. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem kell igazolni semmivel a gyávaságotok. Ha annyira jogos lenne a megcsalás, felvállalnátok a párotok előtt legalább utólag, aztán ha akar marad így is, ha nem akkor meg nem. Pontosan tudjátok, hogy fszságot csináltok, azért titkoljátok. Ha az ember félrekúr és nem titkolja, az már nem megcsalás, hanem nyitott kapcsolat (ha a partner marad).
2021. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

Akik könnyen ítélkeznek azoknak egy sztori.


Két ember kapcsolatban van, de 5-6 éve semmi szexualitás. Az egyik szeretne, a másik nem akar semmit adni neki. 5-6 év végén az egyik félnek szeretje lesz, ami kevesebb mint 2 hónapon belül kiderül.


A végerdmény irtózatos patália, hogy mekkora mocsok, mert csalja a párját, tessék, kiderül végre, hogy milyen ember.


Nyilván a korábbi 5-6 évnyi szexmentesség, és az abból eredő viták, frusztrációk nem számítottak, csak az a pár hét, amíg csalta a párját. Minden azért volt, azért bomlott fel a kapcsolat.



(nem véletlenül nem említettem meg, hogy a feleknek mi a neme, mert teljesen irreleváns, nyilván ilyet olvasva mindenkinek van egy prekoncepciója, hogy melyik fél volt a félrelépő, de ezen nyugodtan emelkedj felül)

2021. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%

17: hát ez qrva jó sztori volt, nekem meg van annyi agyam és önismeretem, hogy soha ne legyek ilyen gané, ezért nyíltan lenézhetem, beárulhatom és rommá is alázhatom az összes ilyen nyomorék állatot.


Fsznak ült a langyos szarban ez a nyomorék mártír ahelyett, hogy 2 éven belül közli, hogy ez nem oké, kideríti a szexmentesség okát és megoldást keres rá, ha pedig nem sikerül, a párja elé áll, hogy "nekem ez nem megy hűséggel, döntsd el, hogy megoldjuk vagy maradni akarsz úgy is, ha más elégít ki vagy viszlát". De nem hát el kell bszni 5 évet a semmire, utána meg beleakadni egy random fszba/pinába és vergődni, hogy erre kényszerült. Nyomorék az összes ilyen.

2021. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%

18: teljesen egyet kell értenem veled!


A saját sztorimban (ismerve a feleket) én is azt mondtam, hogy nem a 2 hónap megcsalás a probléma, és nem is az 5 év langyos állóvíz (hogy finoman fogalmazzak).


A problémát ugyanis nagyon max fél év után kellett volna megoldani, nem pedig előbb 5 évig ülni az időzített bombán (mindkét félnek), majd félrelépni az egyiknek, és felháborodni a másiknak.



Annyi szóljon a védelmükre, hogy nem úgy történt az 5 év katasztrófa, hogy egyik percről a másikra beütött, hanem lassan, cseppenként adagolódott (tudod, mint a béka a lábasban, amikor elkezdik melegíteni, és mire észbe kap, addigra annyira meleg a víz, hogy már nem tud kiugrani).


Mindig volt valami teljesen elfogadható indok a kapcsolatban, ami miatt nincs szex most, de erősnek kell lenni, ki kell tartani egy picit, ezért csak nem hagyja ott a párját a bajban, csak éppen minden ilyen hullámot egy újabb követett.


Utólag 5 év után visszanézve egyértelmű, hogy lépni kellett volna az első félévben, de ott akkor ezek inkább ilyen pár hetes, pár hónapos események voltak, hogy most baj van a munkahelyen, most munkanélküli lett, most új munkahelyen stresz, most EÜ probléma, most meghalt valaki a családban...


Ott akkor nem látszik egyben, hogy ezek csak kifogások egy idő után, és mindig jön valami új kifogás ami egy újabb fél évre takarékra teszi a kapcsolatot.

2021. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogyne... Ez a kis mesedélután is csak egyre szánalmasabbá teszi ezeket a véglényeket.
2021. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!