Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan közöljük kíméletesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük kíméletesen, hogy valakit rendszeresen megcsalnak? Illetve mi az a bizonyíték, amivel már előállnátok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy, miért kell közölni?
2020. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Ráadásul mindig a hírvivőre orrolnak, na ez meg a másik ok, hogy az ember a saját dolgával kezdjen el törődni.
2020. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Semmivel. Ha nem veszi észre a rendszeres megcsalást, akkor nem is akarja észrevenni. Ha tényleg nem veszi észre, akkor meg nincs ott már régen szerelem, csak érdekek, semmi közöm hozzá. Különösen nem pofázok bele, ha gyerekek is vannak.

Amit tényleg lehetetlen észrevenni, az az, amikor a pasi évente egyszer megy félre mindig más nővel. Ismerek egy ilyet, egy másik pedig itt gyakorin világosított fel. A feleségeik semmit se sejtenek, boldogok. A pasi a tenyerén hordozza őket (ezek sikeres férfiak), boldog családi életet élnek, a pasi soha nem visz bele érzelmet a kalandjaiba, emiatt otthon tényleg semmi árulkodó jel nincs. Ha már szerelmes, akkor inkább kihátrál és meg se dugja azt a nőt. Egyrészt, mert esze ágában sincs felborítani a saját kis lelkiegyensúlyát, másrészt mert a szerelmes nő könnyen veszélyessé válik, mármint beköpheti. Tehát ez a fajta bele se megy tartósan semmibe. Nem mondom, hogy ők a példaképeim, de ők nem lesznek kapuzárásosak, mint a jókisfiúk és nem borítják fel az egész családjukat, nem dobják fel az öregedő feleségüket 50 évesen, mert nem hagytak ki semmit és tudják, hogy nem éri meg. Most akkor mit avatkozzak én ebbe bele?

Ha meg szerelem, akkor nincs rendben otthon valami, szintén nem az én dolgom ítélkezni.

2020. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Bizonyíték: fotók, video, levelezés amiben beismerik


Ezek nélkül csak légből kapott dolog és te leszel a közutálat tárgya. Ráadásul bármennyire biztos vagy, tévedhetsz is akár, ha nincs kézzelfogható bizonyítékod.

2020. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem pofáznék bele más dolgába.
2020. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Attól, hogy mindenkit lepontoztok, még így van... Mindenki a saját dolgával foglalkozzon.
2020. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Én voltam már ilyen helyzetben, de végül nem léptem közbe. Idővel magától kiderült a dolog.
2020. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül a húgomnak mondanám el ha megcsalják, mert olyan a kapcsolatunk, hogy ezt el is várná.

Elmondanám neki, hogy miért gondolom így, nem kellene bizonyítanom.

2020. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 válasza elgondolkoztatott. Ha a testvéremről vagy gyerekkori barátnőmről van szó, és van bizonyíték (videó, csókolózós fotó, stb) akkor beszélnék vele róla. De nem úgy, hogy 'megcsal a párod' hanem úgy, hogy 'figyelj, nem tudom hogy akarod-e látni ezt a videót, de inkább megmutatom minthogy eltitkoljam'. És megmutatnám a bizonyítékot.
2020. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Detto, én is egyedül a testvéreimnek mondanám el.
2020. nov. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!