Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan közöljük kíméletesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük kíméletesen, hogy valakit rendszeresen megcsalnak? Illetve mi az a bizonyíték, amivel már előállnátok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet kíméletesen közölni,nem tudom milyen kapcsolatba vagy az illetővel meg miért akarod közölni.

Lehet elhiszi,de az is lehet,hogy nem.

Egyáltalán van bízonyítékod vagy csak sejtésed.

Meg ki vagy te ebben a történetben?A dühős szerető szokott ilyenen filózni vagy aki irigy az adott illetőre.

2020. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt írja hogy nem tenné, ne avatkozz bele. De ha a ti társatok lenne, akkor éveket pazarolnátok el valakire aki arra nem érdemes. Tudni szeretnétek ha nem mellette a helyetek nem? Én szeretném tudni az biztos. Totál idegennek én se biztos hogy mernék szólni de utólag biztos bennem lenne hogy tehettem volna azért hogy ne sérüljön a végén annyira és ne menjen el sok sok éve feleslegesen. Kérdésedre a válaszom az, hogy szemmel látható, egyértelmű képek, videók, beszélgetésből kifotozott részletek számomra biztost jelentene.
2020. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
En siman elmondanam. Szerintem nincs annal megalazobb, amikor a fel varos tudja, de az adott ember meg nem.
2020. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt megalázó,ha tényleg mindenki tudja kivéve a szeremcsétlen átvertett.

Neki is jár egy normális ember nem egy ilyen aki megcsalja.

Azért jó lenne tudni mi a történet igazából.

2020. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!