Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem megcsalt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt egy férfi prostival. Megbocsájtanád?

Figyelt kérdés
Férjem telefonjában találtam egy telefonszámot, Biankatransz. Felhivtam hogy "időpontot kérjek tőle,és megkérdezem melyik városban dolgozik." Egy olyan nőies hangú férfi vette fel, aki el is vállalta a félénk barátomat. kérdőre vontam a Férjem de mindent tagad. Én ezt most nem bírom feldolgozni! Pár hónapja a GPSben ott volt az az utca ahol ez a "valaki" lakhat.
2020. dec. 27. 22:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Ennyire nem megy a bolt? Értem én, hogy vírus, meg év vége, de tényleg itt kell reklámozni? Add el a fos céged csoro!


[link]

2020. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Számomra ez nem váló ok....

De én elég nyitott is vagyok

2020. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én is nyitott vagyok. De azért maradjunk a hagyományos nő és férfi felállásnál. Na meg azért a hűség sem utolsó szempontból.

Most ezek után....az önbizalmam is eléggé lent van a béka(...)

Mit nem tudok megadni amit egy férfi igen... ha nővel lett volna is de így nem is értem. Nem tudnék ezek után vele együtt lenni szexuálisan sem.

2020. dec. 27. 22:45
 14/20 A kérdező kommentje:
11: ha úgy érzed szívesen elküldöm a hölgy vagy úriember hirdetését.
2020. dec. 27. 22:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Ez NAGYON gyanús. És mindegy, hogy nővel vagy férfival, de megcsalt.
2020. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Dobd ki, ezzel amit tett, átlépett egy határt. Nemcsak megcsalt téged, de kiderült, hogy meleg hajlamai is vannak, és lényegében egy pasival(!!!) csalt meg. Téged, aki gyereket is szült neki, 14 év után.


Ha mondjuk az lenne a bűne, hogy beleszeretett egy kolléganőjébe, akivel viszonya volt, és lezarta, (talán) lehetne miről beszélni. De így nincs mit, undok egy alak.

2020. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le ezt a kapcsolatot a saját érdekedben,és keress valaki mást.Ő meleg,és ez ellen nem tudsz mit tenni.De azért a lóvéra menj rá!
2020. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
kamu hetero , cső bzi igazából..jó szinész ennyi.
2020. dec. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Csináljátok hármasban. Ne legyél prűd!
2020. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Ő az aktív, aki dugja a másikat vagy a passzív akit dugnak? Gumival vagy gumi nélkül csinálják. Tudod, hogy egy hátsó bejáratos szex után komoly fertőzéseket lehet átadni ha p.nciba dugással közösülsz vele? Én otthagynám.
2020. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!