Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás esetén mik a reakciók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás esetén mik a reakciók?

Figyelt kérdés
Rákérdezek, hogy ki az az illető akit lájkolsz, akivel beszélsz. De finoman, érdeklődően, nem számonkérően. Milyen reakciók vannak akkor ha az illető megcsal, és milyen a reakció ha nem?
2020. dec. 19. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha olyannal, akivel nem csal meg, akkor nyugodtan elmondja ki ő, honnan ismeri, miért/mit beszélgetnek. ha necces a dolog, akkor talán zavarodott lesz vagy ingerült..
2020. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feltűnően ingerült lett, és az illető védelmére kelt egyből, pedig semmit nem mondtam, csak érdeklődve megkérdeztem ki ő?
2020. dec. 19. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el a telefonját. Arra kell megnézni a reakciókat. :'D Olyan szépen felpattannak, ha szarba ért a kezük, hogy öröm nézni.
2020. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem a reakciója elég is volt. Semmivel nem gyanusítottam, csak megkérdeztem ki az az illető? Erre letámadt, hogy 5 éve ismeri, jó barátok, ismeri az egész életét stb. Nekem sose beszélt róla. Úgyhogy én azt hiszem szakítok.
2020. dec. 19. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Ha annyira ismeri az egész életét, mi az istennek nem mutatott be neki? Alap, hogy a hozzám közeli embereknek bemutatom a párom. Már csak azért is, hogy tudja, ki az, akinek az üzenetein röhögök.
2020. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk akkor volt megcsalás, amikor az illetővel bessélgetett és közben nevetgéltek, mindig mosolyra húzódott a szája és látszott hogy nagyon élvezi a beszélgetést, pont mint amikor flörtöl az ember valakivel. ennyi árulkodó jel elég.
2020. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!