Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom hogy tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy tegyem túl magam ezen. Valaki hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés

3 évet voltam a barátommal és a 3 év alatt rengeteg minden történt más lányokkal irkalt stb felmerült a megcsalás is de ő mindig tagadott mindent. Nem egyszer akartam elhagyni mert màr nem tudtam vele lenni mindig visszakönyörögte magát valahogy mert még szerettem és hittem neki. Tudom... én voltam a hulye hogy hittem neki de sokszor fenyegetett hogy megöli magát sírt is stb. Most minden kifogást kitalált gondjai vannak nem akar beszelni egyedül akar lenni gondolkozni 1 hétig ez ment

Tegnap megbeszéltem vele elmentem hozza azt mondta elmondja hogy miről van szó mert nem volz nekem tiszta ez az egész. Nem mondott semmit csak annyit hogy nem akar veszekedni most csak nézzünk egy filmet és kezdjünk el beszélgetni ugyan úgy mint ezelőtt. Erre megtudtam mástól hogy neki van más pár hete. Egy olyan lány akivel beszeltem kb másfél hónapja mert a kedves barátom írkált neki

Elküldte az összes üzenetét stb ossze is vesztem vele akkoris el akartam hagyni de nem hagyott beken. Nagyon bánt hogy ezeket megtette mégsem en hagyom el . Annyi nincs benne még most sem hogy leírja az igazat hogy igen így van ez az igazság sajnálom vagy bármi. De nem is tudom mit varok tőle. En aggódtam miatta egy hétig hogy mi lehet a baj közbe meg csak egy gyáva féreg a csajjal együtt. Bár lehet hogy ő úgy tudja hogy már nincs velem . Ezen hogy tegyem túl magam vagy mit csinaljak? Rohadtul idegesit ez a helyzet

Soha senki nem nézett még ennyire hülyének .. 20/L



2020. dec. 18. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szemét volt veled az exed. De ne hibáztasd magad, mert szeretted és emiatt hagytad magad kihasználni. Tanulsz ebből és legközelebb ha ilyenbe belefutsz, sokkal hamarabb kiadod az útját a másiknak. Most annyit tehetsz, hogy letiltod és törlöd mindenhonnan, kisírod magad, találkozol a barátaiddal, belekezdesz valami újba és nemsokára már csak egy rossz rémálom lesz az egész. Csak nyertél ezzel, hogy így vagy úgy de megszabadultál ettől az embertől. Fel a fejjel, ne idegesítsd ezen magad, mert felesleges. Nem ér annyit ez a csávó.
2020. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Több rétege van: elfogadás, idő, közben a kemény önfejlesztés, a múltad átfésülése és értelmezése.


Fájni fog, de azért nézett annyira hülyének, mert az voltál. Én is voltam ugyanebben a helyzetben, ezzel szembe kell nézni. Engedted neki hogy kihasználjon és úgy taposson beléd ahogy csak szeretne, ő pedig ezt készséggel megtette.


Ennek az okait kell megtalálnod, még jobb lenne szakemberrel. Miért maradtál benne, miért nem léptél ki? Miért tudta visszakönyörögni magát? A remény nem jó válasz, mert ha 20x átvernek, akkor nem jössz össze valakivel 21-szerre is, tudván hogy ugyanúgy átfog verni.


Ért annyi fájdalom és manipuláció, hogy a terápia felé mozdulj és komolyabban foglalkozz magaddal. Lehet káros mintáid alakultak ki vagy a felszín alatt problémákkal küzdesz, amik miatt újra és újra ilyen kapcsolataid lesznek, ezért is lenne fontos ezzel foglalkozni. A másik velejárója pedig az elfogadás lesz, belátod a hibáidat és tanulsz belőlük, a jövőben jobb döntéseket hozva. Bármennyire is rossz most, rajtad múlik hogy így marad-e vagy egy magasabb szintre lépsz.

2020. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Így első olvasásra a Dunába lőném🤣


Másodikra pedig azt mondom neked, hogy ne aggódj! Nem kell külön bosszút állnod rajta, mert aki ekkora nyomorult féreg, az épp elèg nagy büntetés saját magának.

Meglesz ennek a böjtje. Minimum egy bizonytalansàg, és egy nagy kapcsolatfüggőség az ember, ha barátnő mellett még hiányzott neki az egotuning, aztán mikor szakítani akartàl, visszasírta magàt, mert ennyire nem bírja egyedül.

Az ilyen életképtelen pondró egyedül szó szerint. Te már rég boldog kapcsolatban leszel, mikor ő még mindig kapaszkodik valakibe, bàrkibe, mert egy nyomorult.

Még nagyon fiatal vagy, de majd remélhetőleg megtanulod, hogy ott kell azonnal kivágni az illetőt, mikor kiderül, hogy másokkal írogat.

Ez nem tisztelt téged, de magát sem. Erre nincs szükséged.

2020. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2020. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszöm mindenkinek

Jól esik a támogatás és az egyetértés

Mostantól jobban foglalkozok a barátaimmal is majd. Három éve semmit se csináltam már miatta

2020. dec. 18. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy kihasznált a barátnőm. Augusztusban vetettem véget az egésznek. Utólag majd rájössz mennyire naiv voltál. Nem szeret téged szabadulj meg ettől az embertől. Most hónapokig szar lesz, de ne élj hazugsagban. Ha van erőd töröld és tiltsd. Valószínű neki áll majd feljebb az enyémnek se esett le, hogy tönkretett a játékával. A barátodnak komoly mentális problémája van, ha egy szerető lány mellett szüksége van az ego növelésére. Sajnállak, fel a fejjel ezt elbasztuk mi is, mert hittünk, hinni akartunk. Sok sikert, ha van kedved beszélgetni írj, megosztok pár tapasztalatot.
2020. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de én most csak arra reagálok, hogy nem ismered a vesszőket??
2020. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!