Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megéri félrelépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri félrelépni?

Figyelt kérdés
22éves vagyok 2éve élek boldog párkapcsolatban a barátnőmmel aki nekem az első. Nagyon szeretem őt, megérti minden kis bajomat, megszokásomat, és szerintem nincs a világon még egy ilyen lány aki ennyire tudna engem szeretni. Ezen sok pozitívum mellett pedig mégis valamiért előjön mindig bennem a kíváncsi vágy, hogy milyen lehet mással együtt lenni? Vajon mások milyenek lennének az ágyban, milyen lenne mondjuk egy 15-20évvel idősebb nővel együtt tölteni egy éjszakát. Egy vékonyabb lánnyal egy kövérkésebb lánnyal, a barátnőjével, ilyen rossz gondolatok keringenek a fejemben. Borzasztóan érzem magam, hogy ekkora barom vagyok, életem legrosszabb döntése lenne az igazit megcsalni, de nem tudom hogy lehetne ezeket a gondolatokat, kíváncsiságot a fejemből kiűzni. Egy életem van, és ha megcsalom lehet hogy tapasztaltabb leszek, viszont elvesztem azt a nőt aki engem mindennél jobban szeret. Megéri félrelépni?

2020. dec. 17. 09:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kedves 20. válaszoló. Amiket felsoroltál az összes esetben a gyengébb fél kipróbálta mással is. Lehet hogy nekem is ez kéne, hogy a mostani kapcsolatomban teljesen ott tudjak lenni fejben a végsőkig. Nem tudom.
2020. dec. 17. 17:23
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki, kérdező. Ha neki is első vagy, lehet hogy ő is félremenne. Vagy ha mégsem, akkor tudja meg a párod, hogy te másba rakosgatnád mellette.
2020. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azt hitted, hogy 20 eves korodtol halalodig ugyanazt a not fogod dugni?:)


Nyilvan o is szivesen kiprobalna massal (is).

2020. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!