Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van jelentősége, hogy egyszeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége, hogy egyszeri vagy folyamatos a megcsalás, viszony? Ha igen, mi? Ha valaki tényleg szerelmes képes félrelépni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Persze hogy van.

Aki visszajàr valakihez dugni ott nagyobb a baj mint egy egyszeri alkalommal.

Az valamivel megfogta. Vagy csak szexel vagy van érzelem us...


Szerintem van az a szitu amikor akkor is megteszi valaki ha szerelmes.

2020. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az a szitu szerinted?
2020. dec. 1. 01:22
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy piàs àt bulizott éjszaka

Egy hullàmvölgy a kapcsolatban

Egy alkalom amire talàn éveket is vàrtál anno

Egy olyan alkalom ami csak úgy jött a semmiből, és szinte tàlcán kínàlkozik

Vagy ami hoz egy kis izgalmat, váltizatossàgot


Millió dolog történhet amire àlmumkba sem gondolunk.

2020. dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Osztom az előzőt.


Az egyszeri alkalom szerintem teljesen megbocsátható, el se kell mondani. egy 30-35 éve házasság nagyon hosszú, az egészét nézve, néh-néha sztem belefér, ha az ember megbotlik. Évekig tartó viszony viszont megbocsáthatatlan, ott érzelmek is vannak valószínűleg.

2020. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Szeretem a párom és képes voltam félrelépni.

Nem vagyok rá büszke, de hónapokon át hanyagolt.

A problémának hiába adtam hangot, nem történt változás.

Volt egy kollégám, aki már 2 éve tepert utánam.

Így sajnos eljött az a pont, hogy beadtam a derekam, jól esett kicsit törődést, figyelmet kapni, nőnek érezni magam.

Tudom, tudom, jönnek majd a reakciók, miért nem hagytam ott a párom, de ilyen vitákba nem is szeretnék belemenni, a kérdést szerintem megválaszoltam.

Szóval igen, van az a helyzet, hogy szereted a másikat, mégis hibát követsz el.

Én elmondtam, akkor ő koppant egy nagyot. Azóta is együtt vagyunk.

Ő is tanult belőle,meg én is. Ha még 1x ilyen szinten elhanyagolná a kapcsolatunkat, akkor el fogom hagyni, nem fogom többet megcsalni.

Úgyhogy az sem igaz, hogy aki 1x csalt, az megy majd többször is. Ez nekem is tanulópénz volt, nekem sem jó, hogy meginogott bennem a bizalma.

Közösen megoldottuk.

2020. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

egyszeri = pillanatnyi gyengeség, emberi botlás

viszony = tudatos és hosszútávú, ami legtöbbször érzelmi megcsalással is jár, hiszen ilyenkor a felek általában napi szinten beszélgetnek, eljárnak ide-oda, többet szexelnek egymással mint a párjukkal

A félrelépésé nem attól függ, hogy valaki mennyire szeret, inkább személyiségfüggő, van olyan ember aki lehet halálosan szerelmes akkor is félre fog lépni.

2020. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Csak annyi, hogy mennyire érzem magam hülyének. Ha nem vettem észre több alkalmon keresztül, akkor nagyon, ha csak egyszer csinálta meg a szemétségét, akkor egy kicsit kevésbé.


Azon persze nem változtat, hogy amit aznap nem visz ki a lakásomból, azt kikúrom a járdára.:)

2020. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ja, én is meg szoktam úgy botlani, hogy véletlenül fa szba csúszok vagy az csúszik belém... Idióták.
2020. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: tudod mit tanult ebből a párod? Hogy figyelje a telefonodat, a facebookodat, a számítógépedet. Gyanakodjon, ha 5 percet késel valahonnan. Ellenőrizze, hogy tényleg ott vagy-e, ahol mondod. Ez működhet pár hónapig, pár évig, aztán vagy te, vagy ő besokall.
2020. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stef87HUN válasza:

Akkor én vagyok a pozitív férfi ellen példa!

Volt egy lány, munkahelyen ismertem meg...

9 évbel fiatalabb (feleségemnél 2-vel).

Társasági, kaland kedvelő csaj!

Bevallom nagyon bejött a stílusa és imádtam vele lenni. (Az alakja nem, mert semmi nőies nem volt benne... Elől deszka, hátul léc,h értsétek.) De a kisugárzása elég durván hatott rám.

Kb 1 év után lerázott,h szakított a barátjával... Szal nem akart találkozni...

Sokszor maradtunk kettesben egy-egy este/éjszaka után.

Nem azt mondom,h nem fordult meg a fejemben,h milyen lehet vele, de soha nem történt semmi, mert nem voltunk túl őszinték egymáshoz a valódi szándékainkat illetően 😅😆

2020. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!