Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők volt hogy gyanakodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt hogy gyanakodtatok hogy a párotok megcsal de csendben türtétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"itt mindenki 2-3 gyerekkel ..."


A gyerek és ellátása utána is közös és addig is el kellett látni.

2020. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok az a fajta, aki bármit "csöndben tűr". :D Ha úgy érzem, hogy nincs okom 100%-ban bízni benne, akkor ki fogom deríteni, hogy miért nincs és borítok mindent, ha kell. Volt rá példa.
2020. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tűrök csendben. Már csak azért sem, mert nem ok nélkül merül fel gyanú a megcsalásra, annak már előzménye van, az esetek legtöbbjében viselkedés megváltozásával jár. Másrészt, ha valakiben megrendül a bizalmam, és sunyi, akkor nem akarok vele lefeküdni sem, ha nem vagyok érzelmi biztonságban mellette.
2020. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Csak tudnám mi az az állandó picsogás, hogy "jézusom, megcsalt a pasim, mit tegyek", ha itt mindenkiről kiderül, hogy keményebb, mint a vídia :D
2020. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
És mi a másik lehetőség, majd nézem, ahogy mást dugogat meg csetel? A nagy túróst basszus, ha nem pakol össze akkor én és rohadjon meg, ha ilyen hazug senkiházi.
2020. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!