Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők volt hogy gyanakodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt hogy gyanakodtatok hogy a párotok megcsal de csendben türtétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kb 5 percig amíg átgondoltam hogyan legyen. Aztán borítottam az asztalt.
2020. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, de ha csak gyanakodnék, és nem lennék benne biztos, nem rendeznék jelenetet. Megvárnám, amíg többet tudok és biztos vagyok abban, hogy megcsal
2020. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de nem is tűrném csendben.
2020. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Ez a GYk, itt minden csaj kőkemény, azonnal kidobná a pasast, költözne a pasastól, mindegyik független, erős nő, aki simán a pasi nélkül is megáll a lábán akár 3 gyerekkel, szóval nincs gondolkozás, ő dönt.


(vagy állítja, hogy vele sem fordult elő ilyen, mert ugye, ha előfordult volna, akkor most költöznie kellene a 2 gyerekkel ;))

2020. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

#4: Egy dolgozó nő, mint szinte mindne nő, miért is ne állna meg a saját láűbán. És a pasi? Ő megáll?


Amúgy saját lakásom van, jól keresek, gyerekem nincs, és úgy bxnám ki, mint macskát sz.rni az ilyent.

2020. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Hehehe, négyeske magára ismert :D
2020. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

" költözne a pasastól,"


Ja, ismerjük a GYK párhuzamos világot, ahol csak férfiaknak van lakásuk, nőknek nem. Nem is vehetnek.

2020. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Én elköltöztem, kivettem egy lakást egy évig, problem? Vittem a gyerekemet meg kb két kocsifordulónyi cuccot.

Marhasokat tudnak keresni a nők amikor akarnak, se@@arcok.

Annyira sajnálom, hogy azóta egy intelligens jóképű sikeres pasim vaaaan :D

HAHAHAHAHAHA, négyeske :D

2020. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy gyanakodtam, de a gyanú önmagában még nem egyenlő a bionyítékokkal alátámasztott megcsalással. Ott még nincs mit "tűrni". Idővel, amikor kiderült, hogy volt alapja a gyanúmnak, akkor meg szakítottam, mert amúgy még csak együtt sem éltünk egyikükkel sem (két esetben történt ilyen). Ha a férjemről kiderülne, hogy megcsal (ismét, az, hogy gyanakszom, még semmit sem jelent), akkor amellett, hogy átbeszélnénk a dolgot és megnéznénk, mit tudnánk tenni, igen nagy valószínűséget adnék neki, hogy elválnék. A lakásunk és a gyerekünk közös, de hát istenem, mások is megoldják. Bevételem van, szóval nem az van, hogy a férjem nélkül éhen halnék.
2020. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Most mit vagytok felháborodva? Hát én is pont azt mondtam, amit ti, hogy ez itt a GYK, itt mindenki 2-3 gyerekkel is megél egyedül a jég hátán...


A valóságban néha látni olyan párokat, ahol nem olyan kemény az asszonyka, mint az itteni nők, de nekik biztos nincs GYK regjük

2020. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!