Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj Messengeren meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj Messengeren meztelen fotókat küldött nekem, amire gyanakodtam, erre megharagudott, és azt írja hogy meglátja még hogy talizik velem. Mire véljem?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb és értelmesebb nőkkel foglalkozz. Az ilyen bunkó nők nem fogják azt adni neked, amire szükséged van, s növelni sem a férfias önbizalmadat.32N.
2019. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát még nem találkoztál soha vele, nem? Tiltás + törlés. Csak magadat bántod vele, érződik hogy te már most érzelmesebb kapcsolatra vágynál.
2019. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj, de nem értem tökéletesen a storyt.
2019. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arra hogy kamu volt.
2019. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mire gyanakodtál?

Hogy nem valódi a profil? Erre van egy egyszerű megoldás, legközelebb amikor beszélgettek vesdfel, hogy figyelj már maris felhívlak videón. Egy kitérés még belefér, de ha aztmondod jó akkor holnap és arra is mentegetőzik akkor törlés, tiltás, esetleg profil jelentése.

Azért mondom, hogy egy kitérés nem kitérés mert nekem is volt olyan netes ismerkedésem ahol a lehető legrosszabb pillanatokban akart felhívni a srác.

2019. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te egy 45 éves férfival beszéltél... csak szólok.
2019. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!