Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám rajta kapni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rajta kapni?

Figyelt kérdés

A csajom az utobbi pár hónapban furcsán viselkedik. Rákérdeztem, de hablatyol össze vissza (későn hazajárás munkábol, tulóra, uj barátnők, edzés, diéták hirtelen, csomo uj holmi). Jo lenne bejutni a szamitogépébe vagy telefonjaba, de jelszoval védett a win és a mobil is :/...

Nem hiszek már neki vhogy, mert teljesen más lett... Elegem lett de bizonyiték hijjan nem akarom kiverni a balhét..(bar 95% h van vki a levegőben)... Ti mit tennétek?


2020. dec. 14. 12:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
Ezek illegális dolgok, hagyd a picsába, annyit nem ér egy nő sem, hogy ilyenbe belekeveredj. Mond meg neki, hogy szevasz, jön tavasz, dagad a fasz.
2021. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem legegyszerűbb, ha elmondod neki amit nekünk is, hogy úgy érzed megváltozott és miért gondolod így. Megkéred, hogy szeretnél belenézni telefonjában vagy gépébe az ő felügyeletével. Amiket írtál szerintem nyomós indokok, így nincs oka nemet mondani, de ha nem hagyja, vagy halogatja, biztos lehetsz benne titkol valamit. Tudom ez kellemetlen megoldás, de jobbnak tartom mint titokban áskálódni utána.


Mit veszíthetsz? Vagy kiderül hogy valóban félrelépett, vagy balhézik és nem adja oda mert miért nem bízol benne, avagy nem találsz semmit az eszközén. Helyedben mindenképpen meglépném, mert nincs annál rosszabb mint kételyek között bennemaradni egy kapcsolatban és várni a végét.

2021. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!