Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám rajta kapni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rajta kapni?

Figyelt kérdés

A csajom az utobbi pár hónapban furcsán viselkedik. Rákérdeztem, de hablatyol össze vissza (későn hazajárás munkábol, tulóra, uj barátnők, edzés, diéták hirtelen, csomo uj holmi). Jo lenne bejutni a szamitogépébe vagy telefonjaba, de jelszoval védett a win és a mobil is :/...

Nem hiszek már neki vhogy, mert teljesen más lett... Elegem lett de bizonyiték hijjan nem akarom kiverni a balhét..(bar 95% h van vki a levegőben)... Ti mit tennétek?


2020. dec. 14. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

En általàban csak kivárni szoktam.exwm is mikor olyanikat csinalt hogy vacsi utàn az àgy helyett nekiállt készülödni es elment megsem kérdeztem hova miért.

Szimplàn kivàrtam nah ebböl mi fog ugyan kisülni.


En meghagyom a szabad akaratot mert csak abbol fog kiderülni mit akar. Engem e avagy nem.

Csak végig kell mozizni.


Ha neki állok kapálozni annak semmi ertelme annal jobban titkolnà stb

2020. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
még annyit, h eddig nem volt jelszavas a gépe-mobilja, mostanában hirtelen az lett... egy wifi hálózatot használunk ha ugy esetleg sikerülne bejutni....
2020. dec. 14. 12:42
 3/22 Angel3000 ***** válasza:
89%
Szia! Egyszerûen ki kell ugrasztani a „nyuszit a bokorbòl“! Mond azt neki, hogy eljegyeznéd és ki is tûzhetnétek az eskûvô idôpontjàt nyàr elejére, mit szòl hozzà!?
2020. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2dik válaszoló, emlegettem már neki a témát..."még ráérünk, inkább még spóroljunk" volt a válasz...
2020. dec. 14. 12:51
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha pedig nem találsz ezekben bizonyítékot, továbbra is marni fog a kétség, mert biztos valami okosabb módon elrejti. Lehet van egy másik telefonja. Vagy egy titkos alkalmazás...

Szerintem dobd ki, és hagyd a dolgot. Ha a bizalom elveszett, és kommunikációval nem tudtátok visszahozni, akkor teljesen mindegy, mibe, mennyire turkálsz bele, sose leszel újra kiegyensúlyozott ebben a kapcsolatban.

2020. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem szakítasz?

Én azt javaslom, ha már így tanácsot kérsz, hogy foglalkozz magaddal! Őszintén, mit tudsz kezdeni a másik viselkedésével? Egyedül a sajátodat tudod irányítani. Azt látom, hogy nem becsülöd magadat és nem vagy büszke magadra! Amennyiben az volnál, nem maradnál egy számodra megalázó helyzetben benne! Magaddal foglalkozz, ülj le egy kanapéra, tedd fel magadnak hangosan azt a kérdést, jól érzem én magamat abban a helyzetben, hogy a Gizi mással hentereg, ha nem is hentereg, de nem őszinte hozzám, jól érzem magamat? Amennyiben igen, abban az esetben tök laza a tested nem feszül, tiszta a fejed minden olyan gondolattól, ami frusztrálni, ha jól érzed magadat lazán elücsörögsz, tiszta a fejed és stb, de ezt érzed! Hangossan kérdezd meg! Aztan figyeld magadat!


Ha nem érzed jól magadat, az igazság az, hogy nem kell megmagyarázni a szakítást, elég annyi, hogy nem érzem jól veled magamat, fejezzük be és pont.

Ehhez gyáva vagy?

2020. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

#6 vagyok, annyit még, hogy hasonló a hasonlót vonzza! Ezért foglalkozz magaddal!

Ha te nem volnál gyáva, abban az esetben kilépnél ebből a megalázó, sértő helyzetből! Te jelenleg még ehhez gyáva vagy, ha a hasonló vonzza a hasonlót, abban az esetben neki is gyávának kell lenni! Tehát, te gyáva vagy lépni! Ő is gyáva lépni, ezért csal meg! Ezért nem meri elmondani, hogy ebben meg abban jó vagy , mert fizeted a lakbér felét, mert megbasz*ol néha, de már ehhez sincsen kedvem, mert inkább elmegyek a Bélához.

Szóval, gyáva szakítani vagy őszintének lenni te jelenleg gyáva vagy, mert nem lépsz!


A jó hír! Amint bátran viselkedsz és elkezded magadat tisztelni, abban az esetben ilyen attitűddel rendelkezik majd a párod is, mert erre lesz szükséged, úgy érzed majd jól magadat!


Sok sikert a lépéshez, te döntöd el, hogy gyáva vagy bátor leszel-e! Mondtam az elején a viselkedésedről egyedül te döntesz! De csak a sajátodról, ezért azzal foglalkozz!

2020. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon egyszerű, kérd el a telefonját, ha nem adja oda meg elkezd törölgetni akkor egyértelmű.
2020. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Miközben telefonozik kikapod a kezéből és futsz, magadracsukod az ajtót és hajrá. Bár felesleges kutakodni, az azonnali reakciója már egy biztos válasz lesz. Ha fut utánad ott baj van.
2020. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Van fejlemény azóta?
2020. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!