Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok nők csaltátok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők csaltátok már meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Kor is köszi
2020. dec. 6. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen. 21/L


Megérte? Az már közel sem biztos.


Elég szar érzés utána a másik szemébe nézni. Annyit nem ér az izgalom.

2020. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
#1 Ha popsiba csináltad oda szabad :)
2020. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az első kapcsolatom ötödik évében. Már csak úgy elvolt velem, mintha a húga lennék, egy évig nem is feküdt le velem. A megcsalás után szakítottam, ez ébresztett rá, hogy csak az időmet pazaroltam vele.
2020. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi lepontoznivaló van azon, hogy nem csaltam meg a páromat? :DDDDDDDD
2020. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
58%

Mindenki le fog nézni, már előre tudom.

A párom haverja átjött hozzánk a páromnak hozni valami alkatrészt.

Éppen dolgozott, és ezt nem tudta, így én fogadtam. Megkináltam üdítővel, utána mondtam, hogy üljön le. Leültünk a kanapéra, beszélgettünk, eleinte semmi különös nem történt. Utána valahogy találkozott a tekintetünk, belőlem meg kibukott, hogy "annyira jó pasi vagy". Magam sem értem, ez hogy történt. Megsimította az arcomat, megcsókolt, hanyatt fektetett aztán elkezdett velem olyan dolgokat csinálni, amilyet még sohasem éltem át.

Mai napig ég a pofám, a férjem nem sejt semmit, de még így is azt mondom: megérte.

2020. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
6-os vagyok: 34/N
2020. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 15 év házasság után volt 1 szeretőm pár alkalommal találkoztunk.

N

2020. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem és nem is áll szándékomban. 23
2020. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
4-es, vicces megcsalásról beszélni egy olyan "kapcsolatban", ahol egy éve nincs szex. Én is voltam így, nem is értettem, hogy a mellettem levő érdekemberek mi jogon akadtak ki azon, amikor 1,5-2 év szexmentesség után valaki másnak széttettem.
2020. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!