Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretok szoktatok intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretok szoktatok intim kepet kuldeni a szeretotoknek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másnak sem.
2020. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak a szeretőmnek küldök intim képet (meg a CIA, NSA, FBI, és társainak)
2020. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Szoktam küldeni.

Józsi bácsi

64F

140kg

180cm

Fősulis fiúknak sokszor küldtem képet, mikor terpeszben ültem.

2020. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miert nem? Nem biztok meg benne?
2020. dec. 4. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én küldtem amikor volt.
2020. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés, hogy a sok évvel későbbi énjében is megbízol-e. Vagy abban, hogy nem tör be senki a fb-jébe, emailjébe, hogy egy haver sose töri fel és talál rá, hogy egyszer sem hagyja ott majd a gépét melóhelyen bejelentkezve és kutat bele egy rossz akarója.

Hogy bízol-e abban, hogy mondjuk 5-10 év múlva is ugyanennyire lesz majd irántad. Hogy SOHA nem lesz olyan pillanata, amikor dühében elküldi vkinek, vagy részegen, vagy bárhogyan bedrogozva.


Ami felkerül a netre, az soha nem jön le onnan. Tapasztalat. Van olyan képem nekem a gépen, amit 10 éve küldtek, de még egy régi gépen egy régi mappában megvan. Az adott ember elküldte egy haverjának, az a haver nekem megmutatta még 14 évesen a neten, én elmentettem és azóta se töröltem. Az adott illető már a haver nevét is elfelejtette, nem hogy a képet sajátmagáról. De a kép még mindig megvan. ... valahol. valahol a világban.


És sose tudhatod, hogy a Tiéddel mi lesz majd.


24F

2020. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hatos ertelmesnek tunsz. Jol megfogalmaztad
2020. dec. 4. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Volt aki megmutogatta másnak,de nem érdekel.Aki ilyet küld,az tudja a veszélyeit.De más véleménye nem igen érdekel.
2020. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Több évtizednyi tapasztalattal mondhatom, a nők nagyon felelőtlenek és buták ebben!

Kb. az összes szeretőm/barátnőm küldött magáról intim képet, de még olyan is, akit csak neten ismertem, és nem is találkoztunk. De az Fb-je elérhetősége minden megvolt. Ráadásul fejjel, mindennel, felismerhetően. Néha még én is csodálkoztam, hogy ezt hogy merik.

Pl. volt olyan is, aki netes társkeresőn küldött még 19 évesen, aztán később látom FB-n, hogy valami egyházi iskolába járt.

Simán visszaélhettem volna vele, de sosem tettem, sőt már egy csomót töröltem is.

De van akik rosszabbul járnak.

2020. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Általában akkor, ha már éget a vágy,régen találkoztunk.

Ffi

2020. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!