Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás mely típusa amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mely típusa amit még meg lehet bocsájtani, el lehet nézni? Egyszeri, folyamatos, stb..

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Semelyik.
2020. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan típusa, amit elnéznék. Persze mindenki más, bizonyára van olyan, aki egyszeri megcsalást elnézne, merthogy az csak szex, más meg a folyamatosat fogadná el, merthogy legalább nem random 500 másikkal kúrt félre. De szerintem relatíve kevesen vannak, akik így gondolják.
2020. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Megbocsájtani, elnézni nem lehet. Elfogadni és onnan együtt folytatni talán igen. Én erre csak közös gyerek esetén lennék képes. Attól, hogy a másik ilyen volt, ő legalább ne sérüljön.
2020. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább bocsátanék meg egy alkalom szexet, mint akár egy érintkezésmentes, hosszas, kapcsolatot. Mert a szex az szex, de ha már másnál keresem akár csak szóban hosszú ideig a társaságot, elvonja a figyelmet és az energiát a kapcsolatról, stb, az már érzelmi megcsalás.


Szexet néztem el, a kapcsolatunk legelején, 100 éve. Utána sokáig működött. Tegnap viszont azért adtam ki az útját, mert hetek-vagy hónapok óta másnál kereste a boldogságot, a társaságot, érzelmileg szeretne máshoz kötődni ezek szerint.

Nekem ez nem fér bele, itt volt a vége.

Mások vagyunk, mindenkinek más a tűréshatára, de jobb lenne ezeket a határokat ha nem feszegetné senki, így is úgy is undorító sunyi dolog a másik háta mögött sunnyogni.

2020. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Ha nő vagy, bármelyik formáját meg kell bocsátanod.
2020. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jol mondja az előző, egy nő mindent meg kell hogy bocsátson, ellenben ha te lennél a csaló, ugy kidobnalak az utcára lábad nem èrnè a földet .
2020. dec. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elnézni egyik tipusát sem. Ha megcsalt,rákell adni a kabátot és csókolom. Menjen oda,akivel félrelépett. Miért kellene elnézni,elfogadni,megbocsájtani?
2020. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!