Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyám megcsalja az apámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám megcsalja az apámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan azt fogják mondani, hogy nincs közöm a dologhoz, de még minimum 1,5 évig itthon kell laknom, amíg be nem fejezem a középsulit és emiatt már engem is érint a dolog.


Apámról tudni kell, hogy van mentális problémája, emellett ingerületkezelési gondjai is vannak, úgy telt az egész gyerekkorom, hogy a folyamatos veszekedésüket hallgattam, apám mindenre és mindenkire féltékeny volt. Egészen kicsi koromtól kezdve apám mondogatta, hogy anyám megcsalta őt egy férfival az esküvőjük előtt, de sosem hittem neki, mert apám mindig agresszív volt és anyámról sosem tudtam volna ezt elképzelni. Egészen mostanáig. Pár nappal ezelőtt bejött hozzám anyám, hogy a főnöknőjével beszél. Mikor már 20 perce beszéltek, bementem hozzá kérdezni valamit, egyből kinyomta a hívást és kiabálni kezdett velem, hogy miért jöttem be. Egyszerűen tudtam, hogy nem a főnöknőjével beszél, mondtam neki, hogy tudom hogy nem azzal a nővel beszélt, de csak mondogatta, hogy márpedig ő volt az. Este bejött a szobámba anyám és össze-vissza beszélt, hogy ő csak az egyik kollégáját hívta fel, boldog névnapot kívánt neki és tudom, hogy milyen jelenetet rendezne ebből is apám. Összeakadt a nyelve folyton, zavarodott volt, tudtam, hogy megint hazudik.

Erre ma reggel hamarabb keltem, mint az órám kezdete, apám 6-ra jár dolgozni, anyám 8:30-ra, még épp itthon volt, öltözött a folyosón és mikor meglátott gyorsan belépett a nappaliba. Odanéztem és egy csipkés bugyi volt rajta. Soha nem hordott semmilyen csipkés fehérneműt, nem is tudtam, hogy neki van bármi csipkés cucca. Úgy tettem, mintha nem láttam volna dolgot de azóta is ezen kattog az agyam. Undorító amit csinál, ha belegondolok, hogy lehet most nem is a munkahelyén van, hanem máshol, rámjön a hányinger.


Valakivel muszáj erről beszélnem személyesen, egy idősebb testvérem van, de ő már évek óta nem lakik velünk és nagyon rég nem is beszéltünk, nem tudom mit szólna ha most hirtelen felhívnám ezzel. Mit csináljak? Légyszi segítsetek!


2020. dec. 2. 12:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Apádtól kellene megszabadulni elsősorban....minél előbb annál jobb...
2020. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem, meglepődnének, ha eléjük állnál és megmondanád, hogy váljanak el, mert rossz őket együtt nézni. Te meg már nem vagy ötéves, hogy miattad együtt maradjanak kényszerből. Lehet, mindenki megnyugodna.
2020. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!