Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert momdjak hogy annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert momdjak hogy annak a legrosszabb akit megcsalnak? Ha megkap a feleseg mindent es nem tud rola, akkor ezzel mi a baj?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 08:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Már hogy kapna meg mindent? Pont azt a szeretetet és törődést nem kapja meg, ami azelőtt az övé volt, mert te a drága szeretődnek adod. Ha ő ilyen mosolygós, akkor valszeg 1. csak tetteti kifelé, amúgy boldogtalan 2. ő is beújított és van oka örömködni.

Amúgy miért pazarlod az éveit azzal, hogy így átcseszed szegényt? Mit nem ad neked, hogy úgy gondolod, helyes ezt tenned? Bár egy megcsalás sosem lehet helyes..

2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Még ha csak EGY megcsalásról lenne szó. De itt nem ez a helyzet, mert gyakorlatilag két nője van már 4 éve. Na ez az, amit nem emésztene meg senki, ha tudná. Majd ha eljön az idő kiderül.
2020. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

Mert szeretnek az emberek mártírkodni, azért.

Nyilván rosszul esik, meg nekem is rosszul esne, de azért nem vagyok annyira drámai, mint itt egyesek. Bár lehet csak én vagyok ilyen típus. Jobban örülnék, ha tudnék róla az biztos, de a helyzettől függ, hogy a továbbiakban milyen módon kezelném. Nincs két ugyanolyan szituáció és az élet más területein sokszor tapasztaltam, hogy semmi sem fekete vagy fehér. Nyilván, ha nagyon pofátlan a megcsaló, akkor az lesz a vége, hogy én is az leszek vagy kiszállok a kapcsolatból, dehát ami nem megy azt nem kell erőltetni. Nem fogok siránkozni, nem csak egy másik emberről szól az életem.

2020. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, téged is csal a nejed, csak nem tudsz róla.
2020. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tudni szeretném, hogy véget vethessek a kapcsolatnak.
2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy tulajdonképpen nem kap semmit csak hazug életet. Nesze semmi fogd meg jól kimondatlan boldogtalanság. Ahelyett hogy elengedné a farkas csaló párja aki hazugságban tartja az asszonyt pedig az asszony is élhetné boldogan olyannal az életét aki tényleg őt szereti.
2020. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19%
én megértem a kérdezőt, nem szeretné a házasságát felrúgni mert az a társ és van a szerető, aki csak szex. Én a feleség helyében nem szeretném megtudni, ha amúgy úgy érzem jó az életem, mert most őszintén, azért elvált nőként, idősen ha gyerek is van, mégis miylen férfit kaphatnánk? a férjnél sokkal rosszabbat, aki még nem csak hogy ugyanúgy megcsalhat, de sokszor már tele van bizalmatlansággal, nem osztja meg úgy a pénzét, vagyonát mint egy férj, nem teszi már bele úgy magát a kapcsolatba, mint a férj most. Akkor lenne gond, ha beleszeretnél valakibe és elhagynád a nejed, mert akkor miden előnyöd tovaszáll....
2020. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"a férjnél sokkal rosszabbat"


Vagy inkább jobbat.

2020. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%

Ezt tőle kellene megkérdezned.

Lehet azt mondja, hogy boldog melletted, de nem a személyiséged miatt, hanem az anyagi biztonság miatt.

Gondolom, ha egyszer azt mondaná, hogy emberileg nem jelentesz neki semmit, de,a pénzed az jó, akkor te is azt mondanád, hogy nincs ezzel gond...

2020. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
Milyen autót meg házat vettel neki? A közös vagyonból? Az válás után feleződik.
2020. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!