Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, akit nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit nála sokkal csúnyább nővel/férfival csaltak meg? És nem csak a harag, csalódottság, irigység miatt látja így, hanem objektívan nézve is az.

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Biztosan van ilyen, de valamit mégiscsak jobban tudott nálad.
2020. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Igen, 21 éves voltam akkor, ez 10 éve volt, szóval mostmár abszolút objektíven látom a történteket. Egyszerűen éretlen volt, nem akart még elköteleződni, nem élte ki magát és igazából egy átmulatott éjszaka közepette édes mindegy volt neki minden, csak punci legyen. Többször is megesett a kapcsolatunkban.

Az ezt követő kapcsolatomban sajnos mindketten megcsaltuk a másikat.

Az én hibám volt, nem voltam szerelmes, nem volt meg az a valódi szenvedély sem és borzasztóan viselkedtem a sráccal. Minden sz.rt magammal cipeltem az előző kapcsolatból és rajta vezettem le. Ő is egy kevésbé dekoratív lánynál kötött ki, tőle megkapta azt a kedvességet, gondoskodást, gyengédséget, amit tőlem nem.

Én is egy külsőre kevésbé vonzó férfinél kötöttem ki, mert nála megtaláltam azt a szenvedélyt, ami kettőnknél hiányzott.

2020. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy mamahotelest választott. Szép se volt soha. Ő volt kéznél a bevallása szerint. Össze is jöttek, pár hónapra rá már szét is mentek.
2020. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Oo lecserelt egy igenytelen nalam 3x magyobb lanyra.. A mosolya az szep volt,viszont allitasa szeribt undorodott a lanytol de azert megfektette:D azota hala istem kulon vagyunk, soha nem mennek vissza hozza.. Es nem harag vagy csalodottsag amit írtam hanem tenyek..undorito egy lany es raadasul igazi tipik rib..
2020. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Gyönyörű, intelligens barátnőm volt, de ha bármi baja volt magával, akkor engem támadott. Bármibe bele tudott kötni és amikor azt mondtam, hogy most pár napig látni sem akarom, akkor ebbe megint belekötött. Minden nap veszekedtünk, de nem lehetett erről beszélni.

Megkeresett egy régi nő ismerődöm és hagytam magam...

2020. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bizony, volt. Egy régi iskolatársam volt a srác, aki az iskola elvégzése után szólított le. Pár hónapig tartott csak, mert kibukott, hogy én a harmadik vagyok. Mármint volt már egy 2 éves kapcsolata közben. Egyébként az nem volt szebb, na, mindegy.. eléggé sokkolt, hogy akaratom ellenére szeretőt csináltak belőlem, mert én nagyon ezek ellen vagyok. Utána nem is beszéltem vele többet.
2020. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám második feleségét a férje egy valóban vállalhatatlanul ronda nővel csalta. Miután jobban megismertem,kezdtem sejteni, miért.
2020. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!