Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudhatom, hogy igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy igaz?

Figyelt kérdés
Ismeretlen email-ről kaptam egy üzenetet és fényképeket, melyek szerint a barátom nagyon rég óta csal. Ő mindent tagad.. Honnan tudjam kinek hihetek?
2020. nov. 24. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ki az Isten nyila van a képen? Ha a pasid egy másik nővel akkor mi a kérdés? A szemednek higgyél bakker.
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha éppen a képen látható ahogy megcsalt akkor mit akarsz még tudni?
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ő van a fényképeken félreérthetetlen helyzetben? Ha igen. Akkor egyértelmű a helyzet.
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt honnan tudjátok, hogy a képek nem egy korábbi kapcsolat alatt készültek? Ha mondjuk van rajta valami új ruhadarab, akkor ennyi volt...
2020. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Igaz is lehet, meg nem is. Mi van akkor, ha egy rosszakaró fotomontázst készített (fotoshop)?

Ami gyanút sejtethet, de több dolognak egyszerre kellene teljesülnie:

- ritkábban akar szexelni,

- durvábban beszél veled,

- több (számodra hízelgő) szokását mellőzi (ölelés, csók...)

- később jár haza és a haverokra, sok munkára beszéli ki magát,

- többet törődik a külsejével és hasonlók.

Ha a sok munkára beszéli ki magát, akkor érdeklődhetsz a munkaadójánál is.

Mielőtt féltékenykedni kezdesz a felsorolt indokok miatt, alaposan győződj meg a valóságról!!!

2020. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazság szerint már nem ez az első alkalom, hogy ilyenről próbálnak figyelmeztetni, ezért is kérdeztem meg honnan tudhatom, ha ő ennyire tagad.. A képeken nem ő szerepel és valami nő, hanem beszélgetés, mikor hol találkoztak, általában amikor én dolgoztam vagy suliban voltam, nekik pedig sűrűn engedélyezett az otthoni dolgozás szóval a munkából nem tudok rájönni, hogy amikor én dolgozok ő épp merre jár..
2020. nov. 24. 19:15
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tipikusan az az eset, hogy nem zörög a haraszt, ha nek fújják.

És sanszos, hogy épp a szerető akciózik, hogy éket verjen közétek.

2020. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

A hangjáról őt ismered fel?

Mi van akkor, ha egy lány, aki meg akarja őt szerezni direkt készített hangfelvételt, hogy Téged elválasszon tőle?

Hogy világos legyen: nem akarom a fiút ártatlannak beállítani, csak Téged akarlak józan ítélkezésre rávezetni. Esetleg fogadj fel magándetektívet az esetek leleplezésére.

2020. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kibeszélt hangfelvételről? Emailt kaptam, amiben voltak a képek.
2020. nov. 24. 19:26
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a beszélgetésekről képernyő mentés.

Mint kép...

Nézd nem mondom hogy nem lehet olyat szerkeszteni.

De kinek és mi célja lenne belőle?

Szerintem csak simán fel akarják nyitni a szemed hogy a pasid megcsalt. Ennyi.

2020. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!