Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet az tuti tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az tuti tudni hogy megcsal e a párom?

Figyelt kérdés
A felállás a következő én vagyok a kérdező 38 N,a férjem 39 !
2020. nov. 24. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy milyen okok miatt merült fel benned a gyanú?
2020. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozik velem,nem ölelget,ha elmegyek mellette a lakásban szinte össze húzza magát be is szoktam szólni hozzám be érj vigyázz!

18 eves vagyunk együtt na de az hogy lehet hogy én minden porcikámmal kívánom,szeretem ő meg jól van és ennyi szinte haverok vagyunk!!

Régen sem volt ölelgetős de most pláne,és kb 3 hónapja meg vagyok kattanva érte!!

Mondtam neki addig örülj míg nem másért vagyok oda!!

2020. nov. 24. 08:44
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezt azért nehéz így megmondani. Szerintem amúgy, ha jó kapcsolatotok volt, akkor érzed, hogy megváltozik, másképp viselkedik.

Pl. mindenhova viszi magával a telefonját, nem jár mindig haza a megszokott időben, több időt tölt el a neten. Persze ezek csak akkor jó példák, ha tényleg ismered a szokásait.

Illetve, ha veled másképp viselkedik, az is lehet furcsa. Ha túlságosan kedves, szokatlan dolgokat tesz, pl sose becézgetett, de most hirtelen elkezdi, vagy sose vett virágot, mert nem olyan típus, de most kapsz, az is fura.

De ezek tényleg azon múlnak, hogy milyen ember.

Egyáltalán miért kezdtél el gyanakodni?

Én pl. szerettem volna a közös lakásban cicát tartani, de mindig ellenezte, de amikor megcsalt, egyből hozott 1-et. Innen azért nyilvánvaló volt. :) A cicám azóta is megvan... ő meg már ex.

30/N

2020. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért gyanakszom hogy máshol megkapja a szexet ,mert olyan férfi nincs aki 5 hónapja nem szexel a feleségével és kibirja!!

Időben jár haza nem is marad ki!

A telefonját viszont nem tudom megnézni sajna mert kódokkal van védve!!

2020. nov. 24. 08:49
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy megváltoztál esetleg? Vagy ő változott meg?

Bár tényleg furcsa, azért egy ölelés a szeretet jele, ha nem is kíván, megölelni még lehetne.

Ha kérdőre vonod, mi a reakció? Mármint ha normálisan megkérdezed, hogy mi a baj, miért kevesebb az ölelés.

2020. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor sajnos megcsal,olyan nincs,hogy 5 hónapja nincs szex.Telefon kód meg viszi magával ez már jel.Ideges lesz,ha rákérdezel,dilisnek tart orvoshoz küld.Hirtelen megváltozik a zenei izlése,sok túlóra vagy korában megy dolgozni,nem beszél veled,kerüli a szemkontaktust,hirtelen hétvégén is valami dolga van.Nagyon sokszor megy a boltba mindenféle ürüggyel,addig is tud beszélgetni.Kritizálni kezd,ad magára,megváltozik az izlése,nem beszél a munkájáról stb stb.
2020. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem történt esetleg valami változás az életetekben? Családi tragédia, munkahelyváltás, bármi, ami miatt rossz a közérzete. Egy stresszes ember nem feltétlenül akar szexelni.

Ha persze semmi ilyesmiről szó nincs, akkor lehetséges, hogy máshol keresi a boldogságát, viszont szerintem ha már megtette, akkor feltűnően kedves lenne. Ha még hideg, távolságtartó, akkor csak alakul, azt még vissza lehet fordítani.

2020. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat hát nen tudom mi lesz nagyon el vagyok leseredve ,annyira szeretem !!
2020. nov. 24. 08:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az ilyen beszólogatásoktól, hogy "vigyázz, hozzám ne érj" meg "addig örülj, amíg nem másért vagyok oda" szoktak a férfiak falra mászni. Az ilyentől aztán mindenhez lesz kedve, csak ölelgetni meg szexelni nem. Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de ezzel a csipkelődő, házsártos viselkedéssel meg beszólogatásokkal csak az ellenkezőjét éred el annak, amit akarsz. Nőként mondom.
2020. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

18 éve együtt vagytok, szerintem az természetes lenne, hogy erről beszéljetek. Az, hogy nincs 5 hónapja szex, annak valami komoly oka van, akár egészségügyi probléma, akár megcsalás áll a háttérben.


Amíg nem kommunikáltok róla, addig csak a stressz és a rágódás marad neked és a bizonytalanság.

2020. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!