Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

1,5 éve tart a párkapcsolatunk,korábban nem volt probléma.Azoban hetek óta furcsa "jeleket" tapasztalok Nála..Van egy közös hölgy ismerősünk,akivel egy cégnél dolgoznak.Tudom,hogy tetszik a páromnak,korábban már hallottam is egy-két kóbor szexuális megjegyzést oda-vissza,de akkor elhessegettem a gyanúm.Azonban 2 hónapja mindketten részt vettek egy 2 napos céges képzésen,azóta gyanakszom rájuk.Korábban a párom bármikor letette elém a telefonját,még le se zárta..Most viszont rejtegeti előttem,ha a közelébe érek,azonnal lezárja.A legárulkodóbb mégis a Messenger..Gyakorlatilag folyamatosan egyszerre lépnek be és ki,a kis zöld pötty és aktivitás jelző (hány perce volt elérhető) szinte mindig egyformán jelez.Ha írok a páromnak mikor inaktív,csak akkor lép be,amikor az említett nő is belép,az üzenetem mégsem olvassa el,már csak azt látom,hogy percre pontosan ugyanakkor léptek ki..Illetve,ha beszélgetünk és ez a nő megjelenik,párom eltűnik a beszélgetésből és csak akkor válaszol,ha ő kilépett..Egy ideje figyelem és az esetek 90%-ban óramű pontossággal megy a dolog..Olvastam,hogy a messenger állapotjelzője megbízhatatlan,de egyetlen más ismerősömnél sem figyeltem meg ezt az összhangot..és a jelek így együtt aggasztanak.

Nem akarok féltékenykedő,hisztis libaként vádaskodni,amíg nem tudom biztosan..Persze,megkérdeztem Tőle normálisan,viccelődött,hogyha nem lennénk együtt és alkalma adódna,azonnal ágyba vinné a nőt..de kicsi az esélye,hogy alkalom adódjon..Egyébként ez a nő egyedülálló..Azért ez a válasz sem nyugtatott meg,sőt..

Szerintetek mennyire higyjek/bízzak az árulkodó chatfejekben?



2020. okt. 26. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Kell ez neked?

Ha nem bízol annak van miértje...

2020. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem figyelj. Ha elkezdesz hisztizni csak óvatosabb lesz.
2020. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ebből semmi nem derül ki fixen, de tény hogy gyanús a dolog. Én is aggódnék.
2020. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Előzetes figyelmeztetés nélkül kérd el a telefonját.


A reakciója mindent elárul, bele sem kell nézned.

2020. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

"viccelődött,hogyha nem lennénk együtt és alkalma adódna,azonnal ágyba vinné a nőt"


Hát..., ku**a vicces!! Nem biztos, hogy megtörtént, lehet, hogy csak írogatnak egymással. A messenger nem megbízható, igen, de tuti titkol valamit. De ki tudja, én sem bíznék benned a helyedben.

2020. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Így kezdődik,először kis vicces utána tagadó végül te vagy a pszihopata,mire eléred ezt a státuszt ők már rég kúrtak.
2020. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én otthagynám a francba,ez több mint gyanús😂
2020. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
ha valakinek nincs a párja előtt rejtegetnivalója, akkor odaadja neki a telefonját ha kéri. kérd el tőle. ha nem adja, vagy idegeskedik, kicsapja a hisztit, annak oka van...
2020. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Kapcsold ki a telód és tégy úgy mintha lemerült volna egy fontos beszélgetés közben, aztán rohanj oda hozzá hogy azonnal szükséged van a telefonjára, mert nagy gáz van.
2020. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút jogos az aggályod szerintem. Ha a Messenger-állapot nem is, a telefondugdosás kb a legnagyobb vészjelzés, amit kaphatsz. Te is érzed belül, hogy vaj van a füle mögött.
2020. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!