Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

1,5 éve tart a párkapcsolatunk,korábban nem volt probléma.Azoban hetek óta furcsa "jeleket" tapasztalok Nála..Van egy közös hölgy ismerősünk,akivel egy cégnél dolgoznak.Tudom,hogy tetszik a páromnak,korábban már hallottam is egy-két kóbor szexuális megjegyzést oda-vissza,de akkor elhessegettem a gyanúm.Azonban 2 hónapja mindketten részt vettek egy 2 napos céges képzésen,azóta gyanakszom rájuk.Korábban a párom bármikor letette elém a telefonját,még le se zárta..Most viszont rejtegeti előttem,ha a közelébe érek,azonnal lezárja.A legárulkodóbb mégis a Messenger..Gyakorlatilag folyamatosan egyszerre lépnek be és ki,a kis zöld pötty és aktivitás jelző (hány perce volt elérhető) szinte mindig egyformán jelez.Ha írok a páromnak mikor inaktív,csak akkor lép be,amikor az említett nő is belép,az üzenetem mégsem olvassa el,már csak azt látom,hogy percre pontosan ugyanakkor léptek ki..Illetve,ha beszélgetünk és ez a nő megjelenik,párom eltűnik a beszélgetésből és csak akkor válaszol,ha ő kilépett..Egy ideje figyelem és az esetek 90%-ban óramű pontossággal megy a dolog..Olvastam,hogy a messenger állapotjelzője megbízhatatlan,de egyetlen más ismerősömnél sem figyeltem meg ezt az összhangot..és a jelek így együtt aggasztanak.

Nem akarok féltékenykedő,hisztis libaként vádaskodni,amíg nem tudom biztosan..Persze,megkérdeztem Tőle normálisan,viccelődött,hogyha nem lennénk együtt és alkalma adódna,azonnal ágyba vinné a nőt..de kicsi az esélye,hogy alkalom adódjon..Egyébként ez a nő egyedülálló..Azért ez a válasz sem nyugtatott meg,sőt..

Szerintetek mennyire higyjek/bízzak az árulkodó chatfejekben?



2020. okt. 26. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha rejteget valamit is elég bénán csinálja. Eleve ott kezdeném, ha nem akarnám hogy lásd hogy mikor vagyok fent, hogy kikapcsolnám a láthatóságot neked, vagy mindenkinek, ha esetleg meglátod akkor ne kérd számon, hogy miért csak neked kapcsoltam ki. A másik nővel enélkül is lehet beszélgetni. De mindenekelőtt nem egy basic mindenki által használt csetet használnék a hátad mögötti csevejre hanem olyat amilyet te nem használsz, pont ezért hogy ne lehessen nyomon követni, ráadásul nem dugdosnám a telefonom hanem csak simán kikapcsolnám az értesítéseket és ha az orrod előtt hagyom se adnék okot a gyanakvásra.. Egyébként kérd el a telefonját szerintem is, aztán figyeld a reakcióit. De ja egyébként én olyan emberből nem nézem ki ezt a bénázást aki a másik háta mögött csetelget... vagy tényleg van ilyen bárgyú ember? XD
2020. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy vannak ilyen szerencsétlenek,amíg le nem buknak.
2020. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Leírásodból szerintem jó a megérzésed, jó ötlet elkérni a telefonját de úgy, hogy ne legyen alkalma törölni előtte.
2020. okt. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

"megkérdeztem Tőle normálisan,viccelődött,hogyha nem lennénk együtt és alkalma adódna,azonnal ágyba vinné a nőt..de kicsi az esélye,hogy alkalom adódjon.."


Irigylem a nyugalmadat es a vaksagodat.


Ez a mondata borzaszto megalazo.

2020. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!