Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon szeretem a férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a férjem, de jött az életembe egy nagyon vonzó férfi. Megéri félrelépni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 16:50
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
94%
Gondolj bele,mit érezne a férjed,ha kiderülne valahogy,valamikor!Mit éreznél te utána a férjeddel az ágyban,és amúgy is,és mit éreznél fordított esetben?
2020. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Leveltetu ***** válasza:
70%

A dontes a tied. Ha ugy dontesz, hogy felrelepsz es megeri neked az a 10 perc egyuttlet azzal a vonzo ferfival akkor vallald a kovetkezmenyet, hogy 10 perc miatt romma vered a lelkivilagat egy embernek aki lehet van olyan gerinces, hogy tenyleg szeret teged es nem csal meg (meg leteznek ilyen ferfiak is).


Majd he megtetted akkor legyen annyi gerinced, hogy allj oda eleje es mond el neki amit tettel. Onnantol nem csak az o lelkivilaga lesz serult, hanem a tied is.


1) En azt a kerdest tennem fel magamnak, hogy egyaltalan miert fantazialok mas ferfirol (barmilyen vonso is legyen az)?


2) Mi az ami hianyzik az eletembol, hogy oda kerultem, hogy mas ferfira keljen neznem?


3) Miert nem beszeltem ezt meg a fejemmel ezt a helyzetet, hogy megoldjuk mihamarabb, hogy ne fajuljon a helyzet megcsalasi szintre!


4) Ha megteszem mivel lesz jobb az eletem a mostanihoz kepest?


5) Az a vonzo ferfi miert erdemelne meg, hogy en a labai ele vessem magam, mit kapok cserebe a szexen kivul tole amiert nekem ez megerne?


Barhogy dontesz, a kovetkezmenyek teged terhelnek. Es hidd el, sok ferfinal, az mese, hogy letezik masodik esely!!!


Ha egyszer megtetted, mi allit meg , hogy tobbszor megtedd?

2020. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
59%

"3) Miert nem beszeltem ezt meg a fejemmel ezt a helyzetet, hogy megoldjuk mihamarabb, hogy ne fajuljon a helyzet megcsalasi szintre!"

Honnan veszed, hogy nem beszéltek erről a férjéről? Te is csak itt okoskodsz.


"5) Az a vonzo ferfi miert erdemelne meg, hogy en a labai ele vessem magam, mit kapok cserebe a szexen kivul tole amiert nekem ez megerne?"

Te komolyan még mindig azon a szinten vagy, hogy a nőnek a szex kínszenvedés és csak a férfinak tesz szívességet? Miért kellene bárkinek is "odavetnie magát"? Középkorba élsz? Tudod a nőnek is jó a szex, és nem fájdalmas.

2020. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
49%
#32 Egyetértek a 33assal. Miért ne lehetne egy nőnek szexuális fantáziája más férfiakkal? Ez bűn? Nem. Bármilyen jó kapcsolatban is lehet.
2020. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Leveltetu ***** válasza:

33-34 ... Mar megbocsassatok, de onnantol kezdve, hogy valakinek megfordul a fejeben, hogy megcsalja a ferjet, egy masik ferfival, az azt bizonyitja, hogy valami hianyzik a kapcsolatukbol.... Mindenkinek joga van fantazialni arrol akirol csak akar legyen az ferfi vagy no...de a tettek az mar mas tal teszta.

Ha valami hianyzik egy kapcsolatbol amit a jelen esetben egy masik ferfi tud biztositani egy jonek az azt jelenti, hogy nincs megfelelo komunikacio a ferj es feleseg kozott illetve nem tudjak megbeszelni a fantaziakat es nem tudnak megoldast keresni a problemara kozosen.

A kerdes szerint felrelepesrol van szo es, hogy megeri-e megtenni tahat nyilvan a szexrol van szo ami a jelen esetben tukrozhet vagy erzelmi valsagot(torodes hiany, nem megfelelo szexualis elmenyek, stb) szoval az a vonzo ferfi valoszinu ezeket potolna.

Es igen a nok is pont annyita szeretik a szexet es pont annyira jo nekik mind a ferfiaknak de ahoz megfelelo partner kell aki ezt biztositani tudja, innen is a kerdes lenyege.

A lenyeg, hogy hazassagkor huseget fogadtak nem vaksagot, de ha nincs kommunikacio akkor jon a megcsalas, elso izben gondllatkent, majd masod izben tettkent.

Mindenki azt csinal az eletevel amit csak akar, es nem hiszem, hogy ezt pont a GYK-n fogjak megvaltoztatni.

2020. nov. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!