Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon szeretem a férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a férjem, de jött az életembe egy nagyon vonzó férfi. Megéri félrelépni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 16:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
91%
Nézd meg a "Ketten az úton" c. filmet.
2020. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy gondolom, hogy szeretheti a férjét attól, hogy valakit a férjen kívül vonzónak talál. Az ember nem monogámiára lett kitalálva, ez ellen nem lehet tenni.

Épp ezért mondják, hogy a hűség egy döntés.


Neked kell mérlegelned, mi a fontosabb. Egy kaland, pár perc pillanatnyi izgalom, vagy a férjed.

Aki azt mondja, hogy régóta kapcsolatban van és soha senki más nem tetszett neki... Hagyjuk már, ne legyünk álszentek.

Én is az első párom mellett vagyok majdnem 10 éve. Nagyon szeretem, nem akarnék félrelépni, de szemem attól még van, az ellen meg nem lehet mit tenni.

Szóval kedves kérdező, vakságot nem fogadtál, de hűséget igen.

Magadban kell eldöntened, mit érzel és valóban szereted-e a párod...

2020. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
27%
Valakit vonzónak találni és elképzelni, milyen lenne vele ezt-azt csinálni, két teljesen különböző dolog. 🙄
2020. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
42%
Az ember alapjáraton nem a monogámiára lett teremtve. Attól függetlenül sok emberben a törekvés és az elhivatottság megvan, hogy monogámiában élje le az életét. De van, akiben nem. Nem kell senkit sem bántani.
2020. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
33%

"24 éve vagyok a férjemmel és soha nem voltunk hűtlenek, gondolati szinten sem. Nem Disney mese az életünk, de a házasságunk jó."


Inkább csak a magad nevében beszélj!

2020. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%

Három lehetőséged van. Mi csak tanácsot adunk, a döntés a Tiéd.

1.Keresd az okot amiért kitekintgetsz, és próbáld felszámolni.

2.Próbáld megőrizni a tisztességedet, ha továbbra is másra vágysz válj el mielőtt új kapcsolatba kezdenél.

3.Házasként is megteheted, de viseld a következményeit, melyek között az is szerepel, hogy rommá teszed a férjed lelkét. Ezt érdemli?

Mindent szabad, a lelkiismeretedet, és az általános társadalmi elvárásokat is felülírhatod, majd tanulj a magad kárán, de utána eszedbe se jusson panaszkodni, vagy önsajnálatba esni.

2020. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%

#26

4. Mondd el a férjednek a vágyad és várd a megértését. Lehet hogy megengedi neked és így már nem lesz megcsalás.

2020. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
27: Ha megengedem, hogy igyál, akkor már nem leszel részeg? :D
2020. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
28%
#28 Ha megengedem, akkor már nem csalás. :)
2020. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
73%
Annyira szánalmas ez az egész komolyan akkor mi értelme van egyáltalán a hazzasagnak ? Nem kell belemenni akkor ! Ennyire viszket a p*nád hogy így eldobnád? Grat
2020. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!