Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek? (?)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? (?)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal . Tegnapi nap folyamán rá jöttem hogy megcsalt. Szívem szerint megbocsátanék neki, de mégis valami hang a fejemben azt mondja hogy ne tedd , aki egyszer megtette többször is megteszi. Reménytelen vagyok. Ti mit tennétek?


20/N



2020. nov. 5. 02:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok. 20 év tapasztalattal, ahány éves te vagy. Hidd el, hogy itt van vége a kapcsolatnak. Soha nem lesz olyan, mint a megcsalás előtt. Benned marad a tüske, oda a bizalom, ő meg mentséget keres saját magának, hogy mivel érdemelted ki te a megcsalást. Nő a feszkó, több lesz a vita, a kölcsönös féltékenykedés. Semmi se lesz már olyan, mint ezelőtt.

Neked is jobb, ha most szakítasz. Hidd el, hogy pár hét alatt kihevered, lehet, hogy Szilveszterkor már más csókol. Túl leszel az egészen.

Ha most vele maradsz, akkor csak pár hónap szenvedést nyersz vele, hiába szereted. Utána nehezebb szakítani, mert "nem dobsz el x évet", hónapokig tart kiheverni, még jövő Szilveszterkor is azon fogsz kattogni, hogy ez a tróger kit fog csókolni éjfèlkor. Ha most kidobod, megspórolsz pár hónap sírást, vitát, szenvedést.

Olyan nincs, hogy most megbocsájtasz, és minden megy tovább, mintha nem csalt volna meg. Elfelejteni sose fogjátok.

2020. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es akkor a csaj egy ösztönlény lúzer, aki megérdemli a szenvedést.
2020. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, 3 éve vagytok együtt... ez eleve nem életre szóló kapcsolatnak indult.
2020. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nemtudom, vajon aki itt névtelenül szerencsetlenezik, milyen rossz élete lehet ..🤔😢 szegénykém ..



Egyébként köszönöm a válaszokat, írtam is hogy én tudom mit csináljak mert nagyon szerelmes vagyok bele , de tudom hogy aki egyszer megtette többször is megfogja .. Szóval vége , igazából meg o is szakított ezek után . De nembaj, így legalább megkönnyítette nekem a dolgomat .😄

2020. nov. 5. 19:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a következő választásod jobb lesz. :)
2020. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az elején vele is minden szép volt .. :)
2020. nov. 6. 20:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Tinik voltatok nagy szerelemmel, ami szépen lassan elmúlt, ilyenkor az ember jellemzően új partnert keres, mert kell neki az izgalom nem csak érzelmileg, de a szexben is.
2020. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!