Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most lennénk 10 hónaposak a párommal, már hónapok óta nem a régi semmi sem, és egy bizonyos ideje már csak távolodunk el egymástól. Ő elpunnyadt, a szexen kívül semmi mást nem akar csinálni, nem járunk sehova, otthon sem csinálnuk semmit. Az érzelmi részét abszolút nem kapom meg tőle. Mostanában nagyon sok veszekedésünk volt, szerinte megváltoztam, megbeszéltük, hogy mindketten próbálunk változtatni és egy minimális fejlődést látok nála, de már semmi nem olyan, mint a kapcsolatunk kezdetén.

Ezt a srácot kb. a barátommal egyidőben ismertem meg, de mivel akkor már együtt voltunk párommal, így figyelmen kívül hagytam a közeledését. Már több, mint 8 hónapja töretlenül próbálkozik nálam és idáig bírtam. Olyan kedveseket írt, olyan tartalmas beszélgetésket folytattunk és elsőre annyira klikkeltünk, hogy felüdülés volt vele beszélgetni. 3-szor is találkoztunk, nagyon nagyon hosszú idő után először érezhettem magamnak nőnek valaki mellett, az első kettő alkalommal semmi nem történt, a harmadiknál meg elborult az agyam és egymásnak estünk. Részletekbe nem fogok menni, de ha az enyhítő körülmény, akkor elárulom, hogy maga az aktus nem történt meg, ott már kiszálltam a helyzetből. Mikor benne voltam a helyzetben, akkor megfelejtkeztem mindenről, de mihelyst vége lett, már szörnyű bűntudat fogott el.


Az az este mindenképp felnyitotta a szemem, nem kérdés, hogy szeretném folytatni a párommal a kapcsolatot, csak annyira nyomja a szívem az eset és nem tudok a szemébe nézni. Elmondjam, ne mondjam neki? Mi tenne a legjobbat a kapcsolatnak?


Kérek mindenkit, kultúrált hangnemben fogalmazza meg véleményét, mocskolódásra nem reagálok, saját időtöket pazaroljátok azzal!


2020. okt. 28. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól működött a kapcsolat. Próbáltátok megmenteni, de nem sikerült (talán nem is akartátok igazán). Itt kellett volna szakítanotok. Ehelyett megcsaltad, ami egy nagyon undorító dolog... Nem is értem hogy lehetnek ilyenek az emberek. Szar valami, de mégis benne maradnak, és közben gerinctelenkednek titokban.

"Hogyan tovább?" Zárd le ezt a kapcsolatot :)

2020. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ha ennyire rossz a kapcsolatod, miért nem szakítasz? Miért volt szükséges a hűtlenség?
2020. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap nem nagy idő... ha csak az az egy indok tart valaki mellett, hogy mióta vagytok együtt, az régen rossz.
2020. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mást mondani, mint a többiek. Nem látok okot rá, hogy vele maradj
2020. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo te jelenleg egy nem működő kapcsolatba tolod az energiat es habar fejben probalod megindokolni hogy miert joy erzelmileg nagyon is tisztában vagy vele, akkor nem csaltad volna meg. Te ezt a kapcsolatot mar lezartad, csak fejben meg azt hiszed hogy működik. Ennek igy egyszer BIZTOS hogy vege lesz. Csak nem mindegy hogy 10 honapod megy ra vagy 3 eved. 10 honap röhejesen keves ido, nincs rajta mit sajnalni.
2020. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értelek.. szakíts a pasiddal és gyere össze ezzel a sráccal. mire vársz?
2020. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bűntudat
2020. nov. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!