Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most lennénk 10 hónaposak a párommal, már hónapok óta nem a régi semmi sem, és egy bizonyos ideje már csak távolodunk el egymástól. Ő elpunnyadt, a szexen kívül semmi mást nem akar csinálni, nem járunk sehova, otthon sem csinálnuk semmit. Az érzelmi részét abszolút nem kapom meg tőle. Mostanában nagyon sok veszekedésünk volt, szerinte megváltoztam, megbeszéltük, hogy mindketten próbálunk változtatni és egy minimális fejlődést látok nála, de már semmi nem olyan, mint a kapcsolatunk kezdetén.

Ezt a srácot kb. a barátommal egyidőben ismertem meg, de mivel akkor már együtt voltunk párommal, így figyelmen kívül hagytam a közeledését. Már több, mint 8 hónapja töretlenül próbálkozik nálam és idáig bírtam. Olyan kedveseket írt, olyan tartalmas beszélgetésket folytattunk és elsőre annyira klikkeltünk, hogy felüdülés volt vele beszélgetni. 3-szor is találkoztunk, nagyon nagyon hosszú idő után először érezhettem magamnak nőnek valaki mellett, az első kettő alkalommal semmi nem történt, a harmadiknál meg elborult az agyam és egymásnak estünk. Részletekbe nem fogok menni, de ha az enyhítő körülmény, akkor elárulom, hogy maga az aktus nem történt meg, ott már kiszálltam a helyzetből. Mikor benne voltam a helyzetben, akkor megfelejtkeztem mindenről, de mihelyst vége lett, már szörnyű bűntudat fogott el.


Az az este mindenképp felnyitotta a szemem, nem kérdés, hogy szeretném folytatni a párommal a kapcsolatot, csak annyira nyomja a szívem az eset és nem tudok a szemébe nézni. Elmondjam, ne mondjam neki? Mi tenne a legjobbat a kapcsolatnak?


Kérek mindenkit, kultúrált hangnemben fogalmazza meg véleményét, mocskolódásra nem reagálok, saját időtöket pazaroljátok azzal!


2020. okt. 28. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapja vagytok együtt, és te már hónapok óta nem érzed jól magad a kapcsolatban, nem kapod meg tőle azt a figyelmet és törődést, amit szeretnél, nem érzed nőnek magad, nem mozdultok ki sehova... miért szeretnéd mindenáron folytatni vele, miért ragaszkodsz hozzá?
2020. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

"Az az este mindenképp felnyitotta a szemem, nem kérdés, hogy szeretném folytatni a párommal a kapcsolatot"

De miért? Miért a pároddal? Tisztán leírtad, hogy vele nem működtök érzelmileg, ezzel a másik sráccal meg tartalmas, mély beszélgetéseitek vannak, klikkeltek és szexuálisan is vonz.

Nem szégyen kilépni a langyos fos kapcsolatból, ha a másik felet nem érdekli a boldogtalanságod.

2020. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Az nem lehet, hogy TE, nem vagy jó másra, mint a dugás? Nem lehet, hogy ezért nem csináltok programokat? Meg ugye programok...a srácnak telne rá?
2020. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Annyira rossz volt lepippantani, hogy akkor inkább érzelem mentes élet? :D
2020. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert én is nagyon rég óta nem fektetek sok energiát a kapcsolatba, más fiúkkal, akik mondjuk tényleg csak a barátaim és velük valóban semmi nem történt, rengeteg időt töltök és többet foglalkozok velük, mint a párommal. Másrészt nekem minden téren a párom volt az első, ez az első párkapcsolatom, ragaszkodok hozzá és ha nem muszáj, 10 hónapot nem akarok kidobni a kukába.
2020. okt. 28. 14:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 10 hónap azért még nem olyan sok idő, és ha ennyi dolog van már most, ami nem működik jól, akkor érdemes átgondolni :) Persze, egy próbát megér, de én azt gondolom, nincsenek véletlenek, szerintem talán pont azért jött ez a másik a képbe, hogy felnyissa a szemed: nem a megfelelő kapcsolatban vagy. Gondold át, jobb esetleg most véget vetni a nem működő kapcsolatnak, mint több hónapig, akár évekig benne ragadni. Tapasztalat.
2020. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

"Most lennénk 10 hónaposak"


10 hónaposak? Eszem a kis tini szívecskédet :)

2020. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A 10 hónap alatt 8 hónapig, azért eltűrted, hogy udvarolgasson a másik srác is :D Jó tudom ego tuningnak jó volt számodra, de na, akkor ha tudtad a barátoddal nem jó semmi, akkor 2 hónap után már ott volt ez a másik srác és léphettél volna vele tovább. Nem is értem, miért vagy a barátoddal, ha nem jó semmi. 10 hónap az meg nem nagy idő nyugodtan kidobhatod az ablakon semmi veszteség nem fog érni, de persze, ha még rááldozol 1-2 évet, akkor már más a helyzet. Csak a kérdés minek?
2020. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem a kérdést!

Van egy szar kapcsolatod, azt le kell zárni, azért mert első volt, azért nem érdemel több energiát, ha sosem működött. Persze évekig is húzhatod, de attól nem változik semmi, csak az elpocsékolt idő telik.

Az meg, hogy mi lesz a másikkal, az majd kiderül.

2020. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Akit megcsalsz, azt egész biztos nem szereted.
2020. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!